چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۶
کد خبر: ۱۰۰۹۹
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: ۲۴۹
مدیران ارشد مدیریت شعب استان اصفهان بانک ایران زمین در بازدید از کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا اصفهان با مدیر عامل این کارخانه دیدار و از نزدیک در جریان روند تولید مجموعه اقتصادی قرار گرفتند.

تیتر20 - در ابتدای این بازدید مهندس دوغی مدیر عامل کارخانه ضمن عرض خیر مقدم به مدیران ارشد بانک ایران زمین در خصوص فعالیت های این کارخانه بیان داشت: این کارخانه با پشتوانه دو دهه فعالیت مستمر درزمینه تولید انواع قوطی، لوله و پروفیل و انواع مقاطع فولادی صنعتی، ساختمانی و تامین محصولات مود نیاز بازارهای داخلی و خارجی در مساحتی به میزان 37 هزار متر مربع است و در بخش های انبار مواد اولیه، سالن تولید و انبار محصولات با تولید سالانه 60 هزار تن و استفاده از کادر مجرب و متخصص با  اشتغال زایی بالغ بر 120 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم فعالیت دارد.
وی در ادامه  اظهار کرد: این شرکت از بانک ایران زمین 4  فقره LC  به مبلغ 90 میلیارد ریال دریافت کرده ودر حال حاضر نیاز به 200 میلیارد ریال حد اعتباری گشایش  LCداخلی دارد تا کارخانه بتواند در چرخه رقابت قرار گیرد.
سپس محمدرضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری با بیان و تشریح  خدمات متنوع بانک ایران زمین در خصوص افزایش تعاملات بانکی ابراز امیدواری کرد و گفت: بانک ایران زمین در زمینه های مختلفی به ویژه صدور انواع  ضمانت نامه ها، گشایش اعتباری اسنادی ریالی و ارائه خدمات نوین بانکی از بانک های صاحب نام است.
وی در ادامه گفت:کارخانه ها و کارگاه های تولیدی در جهت ایجاد اشتغال و افزایش درآمد استانی و ملی سهم بسزایی دارند و بانک ها نیز به عنوان پشتیبان از این سرمایه ملی در راستای اهداف سازمانی گام برمی دارند. 
سبزواری افزود: بانك ایران زمین با تمام توان خود آمادگي حمايت از كارو سرمايه گذاري هاي داخلي را دارد و حامي توليد كنندگان داخلي خواهد بود.
در ادامه این بازدید سبزواری و و مهندس دوغی در خصوص مسائل بانکی به بحث و تبادل نظر پرداختند./روابط عمومی بانک ایران زمین

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: