جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۱
کد خبر: ۱۰۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: ۱۰۹۰۴
ثبت نام حضور در رویداد زمستانه موفقیت آغاز شد
مجله موفقیت به منظور افزایش سطح آگاهی و دانش عمومی اولین سمینار عمومی مدیریت احساسات در روابط میان فردی (هوش هیجانی) را پانزدهم بهمن ماه با سخنرانی دکتر احمد حلت در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد کرد .

تیتر20 به نقل از روابط عمومی مجله موفقیت -  با توجه به فضای کسب و کار و پیچیدگی های انسان در محیط کار، هوش هیجانی و شناخت آن یکی از ابزارهای مهم در کنترل و هدایت روابط انسانی است .
هوش هیجانی عامل کلیدی در ایجاد فضای خانوادگی و کاری است که موجبات رشد و پرورش افراد را فراهم می‏ سازد و آن ها را تشویق می ‏کند تا بهترین عملکرد را داشته باشند، توسعه و رشد هوش هیجانی می‏ تواند در ارتقای کیفی راندمان درعرصه اجتماعی کارایی بالایی را برای سیستم ایجاد کند .
در این سمینار علمی انگیزشی، حاضران با دریافت تحلیل ، درخواهند یافت که مدیریت هوش هیجانی به انسان ها کمک می کند که خودشان را شناخته و بتوانند روابطشان را در محیط های مختلف کاملاً مدیریت کنند، چراکه بشرامروزه به علت تغییرات دائمی و مستمر، ابهامات‏ و حجم اطلاعات زیاد متحمل فشار روانی زیادی‏ می‏ گردد.
سایر عناوینی که در این رویداد به مخاطبان حاضر در سالن و همچنین مخاطبان اینترنتی که بصورت زنده برنامه را ملاحظه خواهند کرد شامل عناوینی همچون ، چیستی هوش هیجانی ، مدیریت احساسات  ،  مهندسی ارتباطات  میان فردی و میان گروهی، تمریناتی برای آماده سازی مغز ،  مدیریت آتش اشتیاق وانگیزه برای خلق یک زندگی موفق ، تفاوت های دوست داشتن و عشق و مدیریت یک رابطه برای به رسیدن به ارتباط پایدار، می باشد .
برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این رویداد می توانید با شماره 22861807-021 دفتر مجله موفقیت یا سایت ایران کنسرت بخش همایش ها مراجعه کنید .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: