دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
کد خبر: ۱۰۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۷
تعداد بازدید: ۴۳۱۹
آقای ماشین باز بررسی می کند
بازار این روزهای خودرو حال و روز خوشی ندارد این بازار قابل پیش بینی نیست کسی نمی داند باید چه خودرویی بخرد یا اصلا حالا وقت خودرو خریدن هست یا خیر؟
یا حالا وقت خودرو خریدن است؟

تیتر20 - آقای ماشین باز -  بازار این روزهای خودرو حال و روز خوشی ندارد این بازار قابل پیش بینی نیست کسی نمی داند باید چه خودرویی بخرد یا  اصلا حالا وقت خودرو خریدن هست یا خیر؟بالا رفتن قیمت ارز و عدم شماره گذاری خودروهایی چون ب ام و x4و البته برخی دیگر از خودروها که در آمریکا نیز تولید می شوند سبب شده تا بازار خودرو دچار سردرگمی شود.
در این میان قیمت برخی از خودروها ثابت مانده و برخی دیگر نیز قیمت هایی کاذب دارند.به نظر می رسد خودروهایی چون تویوتا کرولا شاید به دلیل عدم عرضه در بازار با قیمت های کاذبی همراه شده است که البته به هیچ وجه ارزش پرداخت این مبالغ را ندارند.
همه این عوامل دست به دست هم داده اند تا بازار خودرو در هاله ای از ابهام باشد که چه خواهد شد اما این نکته را فراموش کنید که بیش از همه قیمت دلار بالا رفته و قیمت ارزهایی چون یورو نوسان زیادی نداشته اند از این رو قیمت خودروها تا کنون افزایش زیادی نداشته و به احتمال زیاد هم نخواهد داشت مگر اینکه عرضه نمونه های صفر کیلومتر آنها در بازار عرضه نشده و تقاضا برای آنها زیاد باشد.
این در حالیست که به بازار داغ شب عید نیز نزدیک می شویم بازاری که خود می تواند به دلیل پر رونق بودن تاثیر در قیمت ها داشته باشد و البته برخی از دلالان نیز در این میان سودهای زیادی را به جیب بزنند حال باید دید که شب عید بازار رونق می گیرد یا همچنان در ابهام خواهد ماند؟

اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: