يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰
کد خبر: ۱۰۱۸۲
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۲
تعداد بازدید: ۴۶۱۴
درحالی دولت به تازگی طرح ضربتی جمع آوری کالای قاچاق از سطح بازار را کلید زده که قاچاقچیان در شیوه های جدیدی اقدام به آگهی کالاهای قاچاق در نشریات و فروش این کالاها در درب منزل اقدام می کنند.
تیتر20 - طی ماه‌های اخیر طرح ضربتی دولت برای مقابله با کالاهای قاچاق آغاز شده است اما هنوز کالاهای قاچاق به طروق مختلف وارد کشور می شود و با روش های خاص در سطح بازار به فروش می رسد. قاچاقیان کالا در جدیدترین اقدام خود با ارائه آگهی به مجلات سعی در فروش کالاهای خود دارند، به این صورت که مردم با شماره های درج شده در آگهی تماس گرفته و اجناس قاچاق را درب منزل خود تحویل می‌گیرند.

یکی از این فروشندگان کالاهای قاچاق در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم می‌گوید: اجناس ما قاچاق است و دارای گارانتی معتبر از شرکت خدمات پس از فروش ایرانی نیست اما به شما قول می‌دهیم جنس را اصل از شرکت تولیدکننده خارجی خریداری کرده و به دست شما می رسانیم.

وی در مورد چگونگی پرداخت  هزینه این کالاها نیز گفت: خریداران با ما تماس گرفته و با پرداخت بیعانه سفارش می‌دهند. ما نیز دو یا سه روز بعد جنس را درب منزل به آنها تحویل می‌دهیم.  به این صورت که خریداران برای اجناس کمتر از 6 میلیون تومان، بیعانه 200 هزار تومانی و بالاتر از آن را بیعانه 500 هزار تومانی بدهند البته هر چه قیمت کالاها بالاتر باشد بیعانه نیز بیشتر است./تسنیم

عکس/ تحویل کالای قاچاق درب منزل!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: