دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
کد خبر: ۱۰۲۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۶
تعداد بازدید: ۴۵۴۷
"آقای ماشین باز" تولید هیوندای در ایران را بررسی می کند
کرمان موتور دو مدل از هیوندای را با کد i20وi10 در برنامه تولید دارد و به زودی روانه بازار خواهد کرد.
تولید هیوندای در ایران

تیتر20 - زمان زیادی نمی گذرد از موقعی که هیوندای آوانته و ورنا در ایران ودر کرمان تولید می شدند اما انگار زمان زیادی از آن روزها گذشته چراکه در این چند سال اخیر که این خودروها از خطوط تولید پر کشیدند اینقدر چینی ها در بازار جولان دادند که انگار هیچگاه خودروهایی چون دوو ،هیوندای و فولکس واگن در ایران تولید نمی شدند.
نمایشگاه خودروی کرمان اما آغازی دوباره برای حضور برند محبوبی چون هیوندای بود که چند سالی می شود که از خطوط تولید در ایران دست کشیده بود و حالا دوباره به ایران بازخواهد گشت. کرمان موتور دو مدل از هیوندای را با کد i20وi10  در برنامه تولید دارد و به زودی روانه بازار خواهد کرد.
هیوندایi20  که خودرویی آشنا برای ایرانی هاست و چند سالی را به صورت وارداتی راهی بازار می شد اما حالا کرمان موتور مدل جدید این خودرو را روانه بازار ایران خواهد کرد خودرویی که در آینده بیشتر از آن خواهیم شنید چراکه ابعاد مناسب ،موتور پر قدرت و کم مصرف  ، امکانات زیاد و البته چهره زیبا  همه و همه از آن خودرویی محبوب خواهد ساخت به خصوص اینکه در ایران تولید می شود و به طور یقین قیمتی مناسب تر از نمونه های وارداتی خواهد داشت.در سوی دیگر هیوندای i10 نیز خودرویی کوچک است که می تواند رقیبی جدی برای خودروهایی چون میتسوبیشی میراژ و کیا پیکانتو باشد . این خودرو نیز با توجه به تولیدی بودن قیمتی رقابتی تر نسبت به دو رقیبش خواهد داشت و می تواند نبض بازار را به دست گیرد به طور کلی می توان حضور این دو خودرو را در چرخه تولید خودروی ایران اتفاقی خوشایند تلقی کرد چراکه بازار را از یکنواختی تولیدات چینی نجات خواهند داد.

اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: