يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
کد خبر: ۱۰۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۰
تعداد بازدید: ۶۴۶۱
استقلال که در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر عملکرد چشمگیری نداشته 4 بازیکن دیگر خود را در آستانه جدایی می بیند.
تیتر20 -  هر چند لیست رسمی بازیکنان مازاد استقلال اعلام نشده است اما پس از پیوستن آرش افشین به استقلال خوزستان، جدایی محمدامین حاج محمدی، میثم مجیدی، فرشید باقری و بختیار رحمانی نیز از این تیم تقریبا قطعی است.
 
حاج محمدی که کل نیم فصل حتی یک دقیقه هم برای استقلال بازی نکرد از یک تیم تبریزی پیشنهاد خوبی دریافت کرده است و می خواهد به این تیم برود.
 
مجیدی هم پیشنهادی از اصفهان به دستش رسیده و به این شهر تاریخی می رود.
 
اما مقصد باقری سیاه جامگان مشهد است. این جوان کرمانی که نتوانست جای روزبه چشمی مصدوم را در خط میانی استقلال پر کند می خواهد شاگرد خداداد عزیزی شود. البته جدایی باقری منوط به حضور قطعی آندرانیک تیموریان در استقلال است.
 
از قرار معلوم رحمانی در لیست خروج خواهد بود. بختیار نیز در صورت عدم توافق با کادرفنی این تیم از جمع آبی پوشان پایتخت جدا می شود.
 
همچنین علیرضا منصوریان آب پاکی را روی دست کاوه رضایی ریخت و به خودش هم گفت که فکر جدایی از استقلال و رفتن را از سرش به طور کامل بیرون کند.
 
شایان ذکر است استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر عملکرد چشمگیری نداشته است. این باشگاه تا این لحظه هیچ قراردادی با بازیکنان مدنظر منصوریان نبسته است. بازیکنانی نظیر آندو و سجاد شهباززاده که حضورشان در استقلال تهران در هاله ای از ابهام قرار دارد./جام نیوز
برچسب ها: استقلال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: