جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۷
کد خبر: ۱۱۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۵
تعداد بازدید: ۶۰۱۶
پس از ارائه درخواست باشگاه استقلال مبنی بر تجدید نظرخواهی ویژه در خصوص محرومیت مهدی رحمتی، کمیته انضباطی این درخواست را رد و رای صادره را قطعی اعلام کرد.
بازهم خبر بد برای استقلالی ها!

تیتر 20 - مهدی رحمتی پس از بازی با پرسپولیس و درگیری که با کاپیتان حریف داشت به دلیل دریافت کارت قرمز از سوی کمیته انضباطی محروم شد. رحمتی پس از این ماجرا 4 جلسه از همراهی استقلال در بازی های لیگ محروم شد.

آبی ها طی درخواست فرجام خواهی ویژه خود را به رییس فدراسیون اعلام کردند. در چنین مواردی باشگاه‌ها اعتراض ویژه خود را به رییس فدراسیون ارسال می‌کنند و رییس فدراسیون این اعتراض را به دست مسوولان انضباطی می‌رساند تا در صورتی که جایی برای تخفیف داشته باشد محرومیت بازیکن خاطی را کم کند. 

اما کمیته انضباطی امروز اعلام کرد: پس از ارائه درخواست باشگاه استقلال تهران مبنی بر تجدید نظر خواهی ویژه در خصوص محرومیت سید مهدی رحمتی، دوازه بان این تیم که در دیدار برابر پرسپولیس تهران مرتکب تخلفاتی شده بود، با توجه به اینکه  رحمتی یک جلسه محرومیت تعلیقی را داشته و دارای سابقه است، بدون توجه به محرومیت تعلیقی خود مرتکب تخلف شده و کمیته انضباطی با درخواست باشگاه استقلال تهران مخالفت کرده  و این رای را قطعی اعلام می کند./ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: