يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
کد خبر: ۱۱۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: ۵۷۲۳
پوشاک ارائه شده در فروشگاه پیرکاردین دارای گارانتی اورجینال از تولید کنندگان جهانی آن است که در صورت هر گونه تغییر شکل و رنگ و معایب دیگر قابل تعویض است.
فروشگاه پیرکاردین

تیتر 20 - با نزدیک شدن بهار و تغییر فصل، فروشگاه های معتبر شروع به ارائه تخفیفات خود برای جلب رضایت مشتریانشان می کنند.

یکی از این فروشگاه ها، که کیفیت خود را در عرضه پوشاک آقایان به اثبات رسانده است، فروشگاه پیر کاردین می باشد.

این فروشگاه با هدف عرضه مستقیم پوشاک خارجی در ایران در سال 1381 تاسیس شده و پس از تلاش های بسیار توانسته نمایندگی فروش مارک های جهانی چون انریکو مارینلی، دانیل هشتر و پیر کاردین را در ایران کسب و به این ترتیب با ارائه اجناسی با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب (تا یک سوم قیمت های این اجناس در اروپا) گامی در جهت تامین خواسته های مشتریان با سلیقه و سختگیر ایرانی برداشته است.

فروشگاه پیرکاردین

پوشاک ارائه شده در فروشگاه پیرکاردین دارای گارانتی اورجینال از تولید کنندگان جهانی آن است که در صورت هر گونه تغییر شکل و رنگ و معایب دیگر قابل تعویض است . البته در کنار این خدمات کلیه تغییرات احتمالی در اندازه های پوشاک توسط خیاطان مجرب ما اعمال می شود. در مجموع فروشگاه پیرکاردین سعی کرده است ملاک تفاوت و منحصر بفرد بودن خود را جلب رضایت مشتری قرار دهد.

این فروشگاه50 درصد تخفیف نوروزی کت و شلوارهای مردانه اش را آغاز کرده است که برخی اقلام با 700 و 900 هزار تومان قابل خریداری می باشند.

آدرس: میرداماد – مقابل مسجد الغدیر – شماره 178
اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: