جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳
کد خبر: ۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۵
تعداد بازدید: ۲۲۹۳
فروشگاه رسمی برند كوتون تركيه در تهران

تیتر20 - برند كوتون (koton) يكي از برند‌هاي مطرح تركيه است و فعاليت خود را از سال ۱۹۹۸ آغاز کرد و امروزه تبديل به يك برند جهاني در حوزه مد و لباس گشته است به صورت رسمي وارد تهران شد.
اين برند كه پس از حضور موفقيت‌آميز در تبريز، مشهد و شيراز، فروشگاه تهرانش را در خيابان شريعتي افتتاح كرده، در سال ۲۰۰۰ فقط ۱۰ شعبه محلي در تركيه داشت در حالي كه هم‌اكنون بيش از ۳۱۳ شعبه در ۲۴ كشور دنيا دارد.
برند كوتون كه لباس‌ها و محصولات مد و فشن را  به مشتريان خود ارائه مي‌كند، در ابتدا لباس‌ها و لوازم جانبي مربوط به يك قشر خاص را ارائه مي‌كرد كه شامل خانم‌هاي جوان بين ۲۵ تا ۳۵ سال با سليقه مدرن بود.
پس از استقبال گسترده مخاطبان، كوتون لباس‌هاي مربوط به آقايان، جوانان و كودكان را نيز به مجموعه خود اضافه كرد.
در همين زمان، كوتون ارائه دسته‌هاي جديدي از محصولات نظير لباس‌هاي مهماني، لباس‌هاي شنا و ساحل، لباس‌هاي جين و لباس‌هاي سايز بالا را آغاز کرد.
همانند ساير برندهاي بزرگ مد و فشن، هر فصل كوتون محصولات ويژه و جديدي را به صورت محدود توليد می‌کند، به طور مثال در فصل بهار و تابستان ۲۰۱۲، كوتون مجموعه‌اي از لباس‌ها جهت میهماني فارغ‌التحصيلي ارائه کرد كه توسط توبا اونسال، هنرمند طراح و بلاگر معروف طراحي شده بود.
هر سال كوتون بيش از ۲۰ هزار مدل جديد ارائه مي‌کند، به طور ميانگين مي‌توان گفت كه در هر روز ۵۵ مدل جديد توسط كوتون معرفي مي‌شوند. هدف كوتون اين است كه مجموعه كاملي از محصولات را ارائه کند به نحوي كه هر كسي بتواند با سليقه خود لباس مورد علاقه خود را در كوتون بيابد.
اولويت كوتون ارائه محصولاتي با قيمت مناسب است كه مورد پسند مخاطبان باشد. كوتون همواره در حال بررسي و آناليز Trend‌ها و جريان‌هاي مختلف و همچنين سازگارسازي آن با سليقه و نياز مخاطبان است. براي اطلاعات بيشتر با ۲۶۷۰۲۳۳۴ تماس بگيريد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: