يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
کد خبر: ۱۳۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷
تعداد بازدید: ۲۷۸۳
برای هر خریدتان، امتیازی دریافت کنید و با جمع کردن امتیازهای خود کالاهای دلخواه خود را بدون پرداخت وجه و براساس امتیازهای دریافتی، خریداری کنید.
با "روشا" خرید هیجان انگیزی را تجربه کنید!

تیتر 20 - آذین آموزگار - مرکز خرید روشا که با امکان خرید از برندهای کیف و کفش، زنانه، مردانه و بچه گانه محیطی خانوادگی را برای خرید فراهم آورده است ، برای مشتریان ویژه خود طرحی با عنوان "عضویت در باشگاه مشتریان روشا" در نظر گرفته است که در صورت عضویت در این باشگاه، برای هر خریدتان، امتیازی دریافت می کنید و به این ترتیب با جمع کردن امتیازهای خود می توانید پس از رساندن امتیازهایتان به حد نصاب، کالاهای دلخواه خود را بدون پرداخت وجه و براساس امتیازهای دریافتی، خریداری کنید.

علاوه بر این شما به عنوان یکی از مشتریان وفادار روشا، خدمات دیگری در سه سطح فیروزه ای ، سیمین، زرین دریافت خواهید کرد که برای اطلاعات بیشتر کافیست سری به سایت روشا به آدرس www.roshacenter.com بزنید.

همچنین این طرح در ایام ماه رمضان هم پیشنهاد ویژه ای برای اعضای خود دارد که از تاریخ ۲۰ خردادماه شروع شده و تا ۲ تیرماه در تمامی روزهای هفته ارائه می شود. هنوز هم دیر نشده، می توانید با پیوستن به این باشگاه خرید هیجان انگیزی را تجربه کنید!

آدرس: تهران، نیاوران، تقاطع خیابان عمار و فرمانیه، دپارتمان استور روشا
امور مشتریان: ۰۲۱۲۵۷۱۴۰۰۰

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: