سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
کد خبر: ۱۳۳۲۴
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
تعداد بازدید: ۲۵۹۴
دستیار مربی و اسطوره سابق منچستریونایتد، معتقد است تنها راه ماندن رونی در تیم فوتبال منچستریونایتد این است که توقعش برای بازی کردن را پایین بیاورد.
تیتر 20 -  رایان گیگز، دستیار مربی اسبق تیم فوتبال منچستریونایتد و بازیکن اسطوره‎ای این تیم درباره وضعیت مبهم رونی اظهار نظر کرده است. به نظر او راهی برای ماندن ستاره این تیم وجود دارد.
 
گیگز در گفتگو با اسکای اسپرتس درباره این بازیکن گفت: وین یک گلزن ثابت شده است. به او فرصت بدهید و او هم برایتان گل می‌زند. او فقط دو گزینه پیش رو دارد، یا باید کیفیت بازی‌اش را بهتر کند و یا این که انتظارش از مربی برای بازی دادن به او را پایین بیاورد. این‌ها تنها راه‌های ماندنش در تیم هستند.
 
گیگز همچنین گفت: من هم وقتی در سن او بودم همین مشکلات را در تیم داشتم. مطمئنا نمی‌توان اطمینان داد که در هر بازی او به میدان خواهد رفت. اما این که بتواند در هر فصل بین 25 تا 30 بازی انجام دهد یعنی برای سن و وضعیتی که او دارد ایده‎آل است. اگر وین بتواند این کار را بکند به نظر من دلیلی ندارد که نتواند در باشگاه بماند.
 
رونی فصل گذشته تبدیل به بازیکنی نیمکت‎نشین شد که بسیاری از هواداران یونایتد حتی معتقدند او باید از این تیم برود تا در تیمی دیگر فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند./مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: