يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
کد خبر: ۱۳۴۰۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷
تعداد بازدید: ۹۰۴۵
بختیار رحمانی که دوران ناموفقی را در استقلال سپری کرد مدعی است سرمربی پرسپولیس خواهان جذبش بوده است.
تیتر 20 -  بختيار رحماني، بازيكن سابق فولاد، به تيم پيكان پيوست؛ بازيكني كه زمزمه حضورش در پرسپوليس مطرح مي‌شد اما به يك‌باره سر از پيكان درآورد.
 
 مصاحبه او و حرف‌هايش با خبرورزشي را با هم مي‌خوانيم.
 
* حضورت در پرسپوليس صحت داشت و برانكو با تو حرف زده بود؟
 
نه، بحث حضور من در پرسپوليس براي فصل قبل بود. من از برانكو خيلي ممنونم. ايشان هميشه به من لطف داشته اما امسال صحبتي با من نكرد و فصل قبل خواهان حضورم در پرسپوليس بودند.
 
* از استقلال چطور، پيشنهادي از عليرضا منصوريان نداشتي؟
 
خير، از استقلال هم پيشنهادي نداشتم اما براي استقلال هم در ليگ هفدهم آرزوي موفقيت مي‌كنم. پرسپوليس و استقلال تيم‌هاي پرطرفداري هستند و من مي‌دانم موفقيت اين تيم‌ها چقدر براي هواداران‌شان مهم است. اميدوارم هر دو در ليگ هفدهم بهترين نتايج را بگيرند.
 
* چرا پيكان را انتخاب كردي؟
 
امسال سالي بود كه احساس كردم نياز به آرامش بيشتري دارم به همين دليل پيكان را انتخاب كردم. من و آقامجيد قلباً همديگر را دوست داريم، به همين دليل وقتي آقامجيد با من حرف زدند، قبول كردم و به پيكان آمدم. هر دو فكر كرديم مي‌توانيم به هم كمك كنيم. دوست دارم در پيكان بهترين عملكرد را داشته باشم.
 
* مي‌داني براي بازيكني كه حضور در تيم‌هاي پرهواداري مانند استقلال را تجربه كرده باشد، بازي در تيمي مانند پيكان كمي دشوار است؟
 
بله اما من پيكان را امسال با اهداف ديگري انتخاب كردم و بيشترين تلاشم را براي موفقيت مي‌كنم.
 
* پيكان براي ليگ هفدهم بازيكناني مانند گادوين منشا و سيامك نعمتي را از دست داده. از اين موضوع متضرر نمي‌شويد؟
 
اين بازيكناني كه گفتيد، بازيكنان خوبي هستند اما امثال آنها را داريم كه باز هم در پيكان رشد كرده و به فوتبال ايران معرفي خواهند شد. آقامجيد يك مربي سازنده است كه شاگردان بسياري تحويل داده و باز هم چنين خواهد كرد.
 
* با سروش رفيعي رابطه خيلي خوبي داري. با او در رابطه با پرسپوليس حرف نزدي؟
 
من و سروش دوستان خوبي براي همديگر بوده و هستيم. با سروش زياد حرف مي‌زنيم اما در رابطه با پرسپوليس هيچ حرفي نزديم و من در آخرين صحبتي كه با سروش داشتم، به او بابت انتخاب الخور، تيم جديدش، تبريك گفتم و برايش آرزوي موفقيت كردم./جام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: