جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
کد خبر: ۱۳۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
تعداد بازدید: ۷۹۷۲
سرمربی پرسپولیس مربی بدنساز تیمش را منفورترین فرد در جمع نفرات این تیم خطاب کرد.
منفورترین عضو پرسپولیس در اوکراین!/لقبی که برانکو به او نسبت داده است!

تیتر 20 -  «منفورترین» لقبی بود که برانکو برای بدنساز معتمدش برگزید تا در معرفی این مربی وظیفه‌شناس کم نگذاشته باشد.

البته نیازی به توجیه لقب اهدایی پروفسور نیست اگر دیده باشیم که بازیکنان پرسپولیس چطور نفس کم می‌آورند برای انجام برنامه‌های تمرینی مارکو و برای چند دقیقه استراحت، چقدر باید التماس کنند به او.

اصلا چرا راه دور برویم وقتی تاثیر برنامه‌های این بدنساز جوان را در دو فصل اخیر به چشم دیده‌ایم؟ وقتی می‌بینیم که پرسپولیس از ضعف چندین ساله‌اش نقطه قوتی ساخته و با تکیه به همین توانایی‌اش بود که دو فصل تمام، یک نفس دوید و حتی بعد از پایان فصل نفس کم نیاورد. بهترین و درست‌ترین تعریف از مارکو استیلنوویچ شاید این باشد که او را ستاره پنهان پرسپولیس بخوانیم. مردی که عادت به حرف زدن ندارد اما بزرگترین وظیفه در کادر فنی پرسپولیس را به عهده گرفته و به همین خاطر شده دشمن شماره یک بازیکنان.

از این جهت که به آنها مجالی برای اتلاف وقت نمی‌دهد و برای هر دقیقه‌شان برنامه‌ریزی کرده است. مارکو با تمرین‌های متفاوت و منحصر به فرد خود که در اردوی اوکراین جدی‌تر هم شده، بدن بازیکنان را شلاق Whip می‌زند و می‌سازدشان برای یک فصل سخت و پرماجرا.

او با تمرین‌هایش بدن بازیکنان را می‌تراشد و شاید اغراق نباشد اگر خودش را الماس تیم برانکو بخوانیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید./برنا
برچسب ها: برانکو ، پرسپولیس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: