دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲
کد خبر: ۱۳۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۲
تعداد بازدید: ۵۱۰۱
رامين رضاييان از ابتداي فصل گذشته هم مد نظر برانكو نبود اما اصرارهاي علي‌اكبر طاهري و ساير مسئولان باشگاه به همراه وساطت علي كريمي باعث شد مربي كروات كوتاه بيايد!
تیتر 20 - برانكو بر خلاف ميل باطني به بازگشت رامين رضاييان رضايت داد در حالي كه حسين ماهيني و همين طور صادق محرمي را در اختيار داشت. رامين برگشت و همان طور هم كه پيش‌بيني مي‌شد روي نيمكت نشست و هر وقت هم به زمين رفت درخشيد، پاس گل داد يا گل زد اما ديگر نتوانست خودش را در در دل برانكو جا كند! مرد كروات منتظر بهانه بود كه به شكلي عذر مدافع ملي‌پوش را بخواهد! برانكو هرگز از رضاييان در دفاع راست استفاده نكرد و او را به هافبك چپ برد اما باز هم رامين درخشيد! با اين حال مرد كروات كوتاه نيامد و بالاخره هم به بهانه درگيري با علي عليپور عذرش را خواست.
شنيديم در پايان نيم‌فصل اول ليگ شانزدهم، عبدا... ويسي سرمربي وقت سپاهان اصفهان خواستار جذب رامين رضاييان شد. در همان مقطع برانكو هم شجاع خليل‌زاده مدافع سپاهان را مي‌خواست. ظاهراً ويسي پيشنهاد داده است در ازاي رامين رضاييان و پيوستن او به سپاهان اصفهان، شجاع خليل‌زاده را به پرسپوليس بدهد و 500 ميليون تومان هم سر بدهد!
اين پيشنهاد از هر جهت به سود سرخپوشان بود اما باشگاه پرسپوليس با آن مخالفت كرد! عجيب آن كه باشگاه پرسپوليس قبل از پايان ليگ شانزدهم و با وساطت علي پروين مفت و مجاني رضايتنامه رامين رضاييان را صادر كرد و پس از اتمام ليگ برتر قراردادي ميلياردي با شجاع خليل‌زاده بست!
متوجه شديد؟ آري، باشگاه پرسپوليس تهران در حالي كه مي‌توانست با دادن رضاييان به سپاهان هم شجاع خليل‌زاده را بگيرد و هم در هزينه‌هاي خود صرفه‌جويي كند اما.../خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: