چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۹
کد خبر: ۱۴۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
تعداد بازدید: ۲۶۸۴
همراه اول در طرح «محدوده ۱۰۰۰»، در پنج آیتم متفاوت به مشترکان خود جایزه می‌دهد.
تخفیف ۷۰ درصدی همراه اول در مکالمه

تیتر 20 -  بنابر اعلام همراه‌اول، این اپراتور در طرح همراهی که از ابتدای مردادماه آغاز شده و تا پایان مهرماه ادامه دارد، در پنج آیتم متفاوت از جمله مکالمه و اینترنت به مشترکان خود جایزه می‌دهد.

مکالمه درون‌شبکه، دقیقه‌ای ۱۵ تا ۱۶ تومان

همراه اول در طرح مکالمه همراهی، به هریک از مشترکان دائمی و اعتباری متناسب با الگوی مصرف آنها، بسته مکالمه یک ماهه شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون‌شبکه با قیمت دقیقه‌ای ۱۵ تا ۱۶ تومان پیشنهاد می‌دهد. مشترکان همراه‌اول می‌توانند با شماره‌گیری کد #۱*۱۰۰۰* بسته مکالمه همراهی خود را رؤیت کرده و پس از تأیید و فعالسازی، از تخفیف بیش از ۷۰ درصد در مکالمات خود بهره‌مند شوند.

 قرعه‌کشی موتور ۱۰۰۰

از اولین شنبه مردادماه ۹۶ به مدت ۱۲ هفته، به‌صورت هفتگی همه مشترکان دائمی و اعتباری که در طول هفته حتی یک روز دارای یک بسته اینترنتی آلفا پلاس باشند، در هفته آتی در قرعه‌کشی یک دستگاه موتور ۱۰۰۰به ارزش هزار میلیون ریال شرکت داده می‌شوند. شرکت در این قرعه‌کشی نیاز به ثبت‌نام یا فعالسازی ندارد و همه مشترکان واجد شرایط در آن شرکت داده می‌شوند.

قرعه‌کشی۱۰۰۰ گوشی هوشمند نسل ۴.۵

از اول مرداد تا پایان مهرماه سال جاری، همه مشترکان دائمی و اعتباری جدید همراه‌اول و همچنین همه سیم‌کارت‌های غیرفعالی که در این بازه زمانی مجدداً فعال شوند، در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ عدد گوشی تلفن‌همراه نسل ۴.۵ شرکت داده می‌شوند. قرعه‌کشی یکبار و پس از پایان بازه زمانی سه ماهه (ابتدای مرداد ماه  تا انتهای مهر) و در نیمه اول آبان ماه انجام می‌گیرد.

بسته خوش آمد ۱۰۰۰

از اول مرداد تا پایان مهرماه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه، ۱۰۰۰ عدد پیامک داخل شبکه و حجم نامحدود اینترنت به مدت اعتبار یک هفته به مشترکان دائمی و اعتباری جدید واجد شرایط هدیه داده می‌شود. در این طرح مشترکان دائمی جدید، مشترکان اعتباری جدید و مشترکانی که به شبکه همراه‌اول ترابرد می‌کنند، مشمول بسته خوشامد ۱۰۰۰ می‌شوند.

تعویض سیم‌کارت به یوسیم

از اول مرداد تا پایان مهرماه، مشترکان می‌توانند با تعویض سیم‌کارت خود به یوسیم، ۱۵ تا ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنند. همه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول که دارای گوشی با قابلیت پشتیبانی از شبکه ۴G و ۴.۵G هستند و تاکنون اقدام به تعویض یوسیم نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات مشتریان یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول نسبت به تعویض سیم‌کارت خود اقدام کرده و ضمن بهره‌مندی از اینترنت پرسرعت ۴G و ۴.۵G، مشترکان اعتباری ۱۵ گیگابایت اینترنت ۳۰ روزه و مشترکان دایمی ۲۰ گیگابایت اینترنت ۳۰ روزه به عنوان هدیه دریافت می‌کنند.
مشترکان دائمی و اعتباری همراه‌اول که دارای گوشی با قابلیت پشتیبانی از شبکه ۴G و یا ۴.۵G هستند، چنانچه کد پستی محل سکونت خود را به صورت پیامکی به سرشماره ۸۹۶۲ ارسال کنند، همراه اول یوسیم هدیه را به صورت رایگان از طریق پست به آدرس محل کدپستی پیامک شده ارسال می‌کند.
همراه اولی‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح همراهی همراه‌اول به پرتال این اپراتور به نشانی مراجعه کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: