يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸
کد خبر: ۱۴۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
تعداد بازدید: ۳۵۹۰
در دکوراسیون آشپزخانه رنگ کابینت ها بیشترین تاثیر را دارد, در این مطلب بررسی میکنیم که رنگ کرمی برای کابینت ها مناسب است یا نه ؟
کابینت کرم برای آشپزخانه انتخاب مناسبی است؟

تیتر 20 - یکی از مهم ترین وسایل در درون هر آشپزخانه کابینت است که طرح و رنگ کابینت بر روی دکوراسیون آشپزخانه شما تاثیر گذار است.

برای انتخاب رنگ کابینت های آشپزخانه گزینه های زیادی وجود دارد و با توجه به تنوع طرح و رنگی که امروزه در کابینت های چوبی شاهد هستیم این تنوع چندین برابر شده است. ولی اکثر ما ایرانی ها از رنگ های گرم فراری هستیم و بیشتر به رنگ های خنثی مثل سفید، طوسی یا کرم تمایل داریم این موضوع در مورد انتخاب تجهیزات دکوراسیون داخلی منزل مان نیز صادق است.

در اینجا می خواهیم ببینم آیا کرم رنگ مناسبی برای کابینت آشپزخانه است با خیر ؟ 

خیلی از افراد رنگ کرم را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب می کنند و شاید هم کمی با تردید به موضوع این نگاه می کنند که در آینده از انتخاب خود پشیمان میشوند یا خیر ؟ کرم جزء رنگ های خنثی به حساب می آید و نسخه پیشرفته رنگ سفید است که کمی رنگ زرد به آن اضافه شده است البته با درصد خیلی کم. برای اینکه بفهمید آیا رنگ کرم انتخاب مناسبی برای کابینت ها هست باید روحیات و سلیقه خود رجوع کنید. اگر ما بخواهیم بگوییم استفاده صرف از رنگ کرم برای کابینت های آشپزخانه شاید چندان جالب نباشد چون اصولا این رنگ فضا را خسته کننده و یکنواخت می کند.

پس اگر تصمیم به انتخاب رنگ کرم برای کابینت های آشپزخانه گرفته شده باشد حتما لازم است در بخش های دیگر آشپزخانه کمی تنوع رنگی ببینیم که کمی از وزن رنگ کرم در فضای آشپزخانه کاسته شود. بیایید تصاویر را ببینیم و کمی درباره آنها صحبت کنیم.

خیلی ها اعتقاد دارند که کرم نه تنها برای کابینت ها که همزمان میتواند برای بخش های دیگر آشپزخانه هم مورد استفاده قرار بگیرد و به تنهایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را مدیریت کند. هر چند با این عزیزان دیدگاه مشترک نداریم ولی به نظرشان احترام می گذاریم و چند مدل آشپزخانه با این سبک و سیاق را به تصویر می کشیم و قضاوت را به شما واگذار می کنیم.

در نمونه های زیر کابینت های کرم رنگ برای آشپزخانه انتخاب شده اند ولی در بخش های از آشپزخانه از رنگ های سرد و تیره مثل مشکی، قهوه ای یا طرح های چوبی استفاده شده است تا نمای آشپزخانه کمی جذاب تر دیده شود و در عین حال فضای سنگین آشپزخانه حفظ شود. با آمدن این رنگ های سرد، نمای سرد آشپزخانه خیلی تغییر نمی کند ولی باز هم کاچی به از هیچی است.

آخرین ایده ای که در آشپزخانه هایی با کابینت های کرم رنگ می توان به کار گرفت استفاده از رنگ های شاد و روشن است. یکی از گزینه هایی که خیلی میتواند روی رنگ کرم کابینت ها تاثیر بگذارد استفاده از کاشی های دیواری رنگی یا تغییر رنگ دیوارهای پشت کابینت ها به رنگ هایی مثل آبی، بنفش یا قرمز است./نمناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: