يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶
کد خبر: ۱۶۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
تعداد بازدید: ۴۲۰۷
محسن مسلمان در بهترين روزهاي فوتبالش به سر مي‌برد، اما همچنان شاهد برخي رفتارهاي غيرحرفه‌اي از اين بازيكن هستيم.
تیتر20- محسن مسلمان در بهترين روزهاي فوتبالش به سر مي‌برد، اما همچنان شاهد برخي رفتارهاي غيرحرفه‌اي از اين بازيكن هستيم. يكي از اين رفتارها، دوشنبه‌شب و هنگام مصاحبه حضوري او با عادل فردوسي‌پور رخ داد؛ جايي كه هافبك مياني سرخ‌ها خيلي راحت بخشي از تركيب اين تيم برابر گسترش‌فولاد و از آن بدتر سياست كلي برانكو در تمرينات قبل از مسابقه را لو داد.
 
مسلمان در فاصله 72ساعت تا بازي تبريز، در برنامه نود اعلام كرد در اين مسابقه فيكس نخواهد بود، چون برانكو عادت دارد تركيب اصلي تيمش را در تمرينات قبل از روز مسابقه كنار هم قرار بدهد! به همين راحتي معمايي كه در چند روز گذشته در ذهن كادرفني گسترش وجود داشت، توسط ستاره پرسپوليس به شكل داوطلبانه حل شد و لوكا بوناچيچ هم مثل كل مردم ايران فهميد در اين مسابقه احتمالا قرار است ربيع‌خواه، كمال كاميابي‌نيا، سيامك نعمتي و فرشاد احمدزاده چهار هافبك پرسپوليس را تشكيل بدهند!
 
مسلمان بعد از بازي با الاهلي عربستان مصدوم بود و تا مدتها درتمرينات شركت نداشت. همين مساله موجب سردرگمي كادرفني حريف شده بود و آنها نمي‌دانستند آيا بازيكن شماره77 پرسپوليس به اين ديدار مي‌رسد يا نه، اما حالا محسن همه چيز را لو داده و حتي به آنهايي كه تا الان نمي‌دانستند هم ياد داده كه با مرور تصاوير آخرين تمرينات پرسپوليس پيش از آغاز هر مسابقه، مي‌توانند از روي كاور پوشيدن و يا نپوشيدن بازيكنان اين تيم پي به تركيب اصلي سرخپوشان ببرند.
 
در حال حاضر تصاويري كه از تمرين عصر دوشنبه قرمزها منتشر شده نشان مي‌دهد در خط دفاعي اين تيم نيز در تبريز تركيب شجاع خليل‌زاده، حسين ماهيني، صادق محرمي و شايان مصلح به ميدان خواهند رفت.
 
در مسابقه با گسترش طي يك اتفاق نادر تركيب پرسپوليس شخم مي‌خورد و شايد كادرفني گسترش بايد خيلي سختي مي‌كشيد تا سر از تصميمات جديد برانكو در بياورد، اما حالا مسلمان كار را براي لوكا و شركا و حتي مربيان رقباي بعدي پرسپوليس آسان كرده است!/بانک ورزش

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: