يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
کد خبر: ۱۶۷۶۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
تعداد بازدید: ۵۰۵۲
پس از مدت ها وعده مدیران استقلال، در نهایت امروز بخشی از مطالبات استقلالی ها پرداخت شد مطالباتی که البته تنها شامل حال بازیکنان این تیم شده است.
شوک به منصوریان و دستیارانش/ خودزنی در باشگاه استقلال

تیتر 20 - باشگاه استقلال امروز در شرایطی 30 درصد از قرارداد بازیکنان این تیم را پرداخت کرد که حتی ریالی هم به کادرفنی این تیم اختصاص پیدا نکرده است تصمیمی که حتی اگر مقطعی باشد به لحاظ روانی در این مقطع حساس تاثیر منفی روی کادرفنی استقلال به دنبال خواهد داشت. حتی اگر مدیران استقلال این توجیه را مطرح کنند که قرار بوده اول پول بازیکنان را بدهند بعد کادرفنی همین که در رسانه ها اعلام می شود پرداختی امروز تنها شامل حال بازیکنان این تیم شده این شرایط منصوریان و دستیارانش را در موقعیتی تحقیر آمیز قرار می دهد در شرایطی که این کادرفنی ماموریتی کلیدی را مقابل پارس جنوبی پیش روی خود می بیند.

مدیران استقلال پس از دیدار مقابل پدیده دو بازی به منصوریان فرصت داده بودند تا شرایط استقلال را سر و سامان دهد. اگر چنین فرصتی به او داده شده تا پایان دیدار مقابل پارس باید در نهایت احترام با او و کادرفنی استقلال رفتار شود و کم و کسری ها شامل منصوریان و دستیارانش نشود. به خصوص که او در طی شدن نیمی از این راه موفق بوده و استقلال در جام حذفی موفق شده راهی مرحله بعدی شود. مدیران استقلال به جای اینکه روحیه سرمربی این تیم را برای دیدار مقابل پارس جنوبی تقویت کنند خودشان کار را دشوار تر می کنند و منصوریان و دستیارانش را در آستانه این دیدر حساس به لحاظ روانی در وضعیتی مبهم و پیچیده قرار می دهند./خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: