چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۳
کد خبر: ۲۰۰۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
تعداد بازدید: ۱۲۴۱
پیدا کردن جای مناسب برای تلویزیون، دغدغه اکثر خانم های خونه است؛چون باید تلویزیون در محلی قرار بگیرد که هم دید مناسبی برای همه اعضای خانواده داشته باشد؛ هم ترکیب زیبایی در کنار دیگر وسایل منزل داشته باشد. ما با چند پیشنهاد کوچک ولی کاربردی به شما کمک خواهیم کرد.
جای تلویزیون در چیدمان منزل کجاست؟

تیتر 20 - اگر اطراف تلویزیون شما شلوغ است مثلاً کتابخانه، بوفه یا تابلوهای مختلف و بزرگ در اطراف آن نصب شده است و شما هم به چیدمان های مدرن علاقه مند هستید، بهترین کار این است که تلویزیون را داخل یک پنل قرار دهید تا هم زیبایی آن بیشتر به چشم آید و هم از فضای شلوغ اطرافش جدا شود.

همچنین نصب تلویزیون روی دیواری از اتاق که با کاغذ دیواری طرح دار پررنگ و یک قاب سفید رنگ پوشیده شده، نیز جای مناسبی برای قرار دادن تلویزیون های دیواری است.

اما اگر تلویزیون شما در اتاقی قرار دارد که تنها گاهی اوقات از آن استفاده می کنید؛ مثلاً در دفتر کارتان؛ بهتر است از کمد کمک بگیرید، استفاده از کمد باعث می شود تلویزیون از ضربه های احتمالی محافظت شود و برای هر بار استفاده تنها کافی است در کمد را باز کنید.

در ضمن فراموش نکنید که تلویزیون باید فاصله مناسبی با وسایل حرارتی و سیستم گرمایشی داشته باشد و رو به روی نور آفتاب نیز قرار نگیرد./چاره چی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: