چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۰
کد خبر: ۲۱۱۵۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: ۴۲۶۴
آرفی:
اشپيتیم آرفي مهاجم پيشين تيم فوتبال پرسپوليس با اينكه بازيكن مهم و تأثيرگذاري براي اين تيم در فصل‌هاي نهم و دهم نبود اما طلب بزرگي از اين باشگاه داشت.
از فيفا حكم گرفتم/ حتي يك سنت به پرسپوليسي‌ها تخفيف نمي‌دهم

تیتر 20 - آرفي بارها به دنبال توافق با مديران مختلف باشگاه بود اما هرگز به حرف‌هاي او ترتيب اثر داده نشد. او چند سال پيش به فيفا شكايت كرد اما فيفا شكايت او را به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايران ارجاع داد. بي‌اثر ماندن شكايت آرفي در فدراسيون باعث شد او دوباره به فيفا شكايت كند و حكم بگيرد. با اين حكم، باشگاه پرسپوليس محكوم به پرداخت 109 هزار يورو (نزديك به 545 ميليون تومان) شده است.
 
آرفي حتي از طريق يك وكيل در تهران، حكم فيفا را به انضمام احكام كميته انضباطي ايران به AFC ارسال كرده تا زودتر به پولش برسد. عصر ديروز با اشپيتیم گفت‌وگوي كوتاهي داشتيم. او كه به زبان فارسي تسلط كامل دارد، به ما گفت: «من در تعطيلات كريسمس در كوزوو و آلمان خواهم بود اما مسائل مربوط به طلبم از پرسپوليس را پيگيري مي‌كنم. حكم نهايي فيفا را گرفته‌ام و اين هفته به باشگاه پرسپوليس هم مي‌رسد. آنها اعلام كرده‌اند من از پرسپوليس طلبكارم و بايد باشگاه 109 هزار يورو را بدهد چون سال‌ها از اين طلب مي‌گذرد، من حتي يك سنت به پرسپوليسي‌ها تخفيف نمي‌دهم و حاضر نيستم به صورت اقساطي به پولم برسم. باشگاه بايد تمام پولم را بدهد.»/خبرورزشی
برچسب ها: آرفی ، پرسپولیس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: