سه‌شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹
کد خبر: ۲۱۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
تعداد بازدید: ۵۰۵
اسطوره باشگاه پرسپولیس با انتقاد نسبت به برنامه‌های چالشی مجری برنامه نود از او خواست تا موضع خود در قبال فدراسیون فوتبال را نیز مشخص کند.
علی کریمی با سند و مدرک به فدراسیون و فردوسی پور حمله کرد

تیتر 20 - علی کریمی با انتشار اسنادی از گردش آمار و ارقام گردش مالی فدراسیون فوتبال به انتقاد از فردوسی پور و فدراسیون پرداخت و اظهار داشت: "عادل جان فدراسیون، یاد ندارم ٢ برنامه پشت سر هم فدراسیون را نقد کنى!؟ شفاف سازى خوبه براى همه نه فقط براى پرسپولیس!!

امیدوارم بابت ریز هزینه هاى بالا هم از فدراسیون سوال کنى شاید به شما جواب بدن!!!"

وی در ادامه خطاب به هواداران تیم سرخپوش تهرانی تصریح کرد: "روى صحبتم هوادار پرسپولیس است، همیشه این مشکلات مدیریتی بوده و خواهد بود. ولى این نکته مهمه که با این وضعیت حال تیم عاااالیه و هواداران راضى و شاد هستن. پس خودتون رو براى اینجور حرفها و برنامه ها ناراحت نکنید.

فردوسی پور که این روزها علیرغم نتایج مثبت این تیم در بعد فنی بحث خود را از زمان محرومیت مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس روی انتقاد از این باشگاه قرار داده، باید دید اکنون در آستانه جام جهانی اینبار توجه خود را معطوف به فدراسیون فوتبال و اتفاقات آن خواهد کرد یا تنها بر پایه ادعاهای افراد خارج از دایره مدیریتی پرسپولیس به دنبال ساخت برنامه‌اش خواهد بود./ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: