چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
کد خبر: ۲۲۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۳
تعداد بازدید: ۱۰۵۱
پیراهن و دامن های ماکسی، مدت ها است که به خاطر همه منظوره بودن، راحتی و قابلیت شان در جذاب نشان دادن ما خانم ها، مد هستند. اما این مد تدریجاً تکامل یافته و تبدیل به پوشاکی شده که به دوست داران مد راحتی و جذابیت را هدیه می دهد.
نکاتی که هنگام پوشیدن دامن و پیراهن ماکسی باید رعایت کنید!

تیتر20 - پیراهن و دامن های ماکسی، مدت ها است که به خاطر همه منظوره بودن، راحتی و قابلیت شان در جذاب نشان دادن ما خانم ها، مد هستند. اما این مد تدریجاً تکامل یافته و تبدیل به پوشاکی شده که به دوست داران مد راحتی و جذابیت را هدیه می دهد. زیبایی ماکسی های چاک  دار در این است که می توانند با هر چیزی از یک کت چرم تا بلوز ابریشمی ست شوند و در مهمانی های مختلفی پوشیده شوند. اما چگونه دامن و پیراهن ماکسی بپوشیم؟

نکاتی کلی در خصوص پوشیدن دامن و پیراهن ماکسی

۱- لباس های ماکسی با کفش  پاشنه بلند فوق العاده اند. چون باعث کشیده به نظر رسیدن پاهای شما می شوند. بهترین انتخاب برای ست کردن پیراهن یا دامن های ماکسی، چکمه های چلسی، چکمه های جلو باز یا صندل های بند دار هستند.

۲- برای یک تیپ روزانه  عالی، دامن  ماکسی را با بافتنی یا یک بلوز شیک ست کنید. برای یک تیپ فوق العاده  روزمره، پیراهن ماکسی چاک دار خود را با صندل های بند دار، کلاه نمدی و یک کیف سطلی مد روز بپوشید.

۳- اگر به دنبال تیپ رسمی تر هستید، دامن مدادی با چاک بغل (از جنس مواد سنگین مانند پشم و نخ، نخ و یا پشم) را انتخاب کنید و آن را با ژاکت کشمیری یا یقه اسکی ست کنید.

۴- مطمئن شوید که چاک دامن شما مرکز توجه است. این به این معنا است که باید تناژ بقیه ی ست خود را پایین بیاورید. در عالم مد، فاصله ی کمی بین پیروی از مد و بی ارزشی وجود دارد.

۵- اگر به دنبال پیراهن ماکسی (لباس مجلسی) با چاک کناری هستید که در عین سادگی، شیک نیز باشد، رنگ های خنثی را انتخاب کنید و آن را با کفش پاشنه بلند بند دار  یا چکمه  ست کنید. کمترین میزان اکسسوری را به کار ببرید و سعی کنید مو و آرایش ساده داشته باشید.

۶- در انتخاب پیراهن های ماکسی چاک  دار، همیشه به رنگ و جنس توجه کنید. از انتخاب جنس هایی که به شما می چسبند، پرهیز کنید و به جای آن موارد گشاد و راحت مانند تور ارگانزا ی ابریشم یا شیفون را انتخاب کنید.

۷- ارتفاع شکاف لباس تان را نیز در نظر بگیرید. از خودتان بپرسید که کجا می خواهید از این لباس استفاده کنید و آیا این لباس مناسب آن موقعیت هست یا نه؟ به عنوان یک قانون کلی می توان گفت که چاک دامن بهتر است حداکثر تا نصف طول پای شما باشد.

۸- مد جدید بوهو نیز امروزه زیبا و چشمگیر است./چی بپوشم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: