چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۶
کد خبر: ۲۲۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
تعداد بازدید: ۴۰۸
يكي از خودروهاي با ثبات در پيچ و خم تند و تيز بازار خودرو سراتو مونتاژي بود, ظاهراً اين خودرو نگراني خاصي در مورد قيمت خودش ندارد, سراتو كه مجهز به موتور 2000 است, نسبت به قميت رقابتي‌اش اعتماد كافي را دارد.
يكي از خودروهاي با ثبات در پيچ و خم تند و تيز  بازار خودرو سراتو مونتاژي بود, ظاهراً اين خودرو نگراني خاصي در مورد قيمت خودش ندارد, سراتو كه مجهز به موتور 2000 است, نسبت به قميت رقابتي‌اش اعتماد كافي را دارد.

تیتر20 - تغيير تعرفه‌ها و افزايش نرخ ارز؛ مسببين اصلي آشفته بازار خودروها هستند, در اين بازار آشفته هر خودرويي كه توانست قد كشيد, بجز تعداد محدودي از خودروهاي داخلي كه توانستند فشارهاي مختلف بازار را تحمل نمايند.

 برخي از خودروها فكر مي‌كردند نبايد از همتايان خارجي خود عقب بمانند, مثلاً خودرويي مثل النترا با موتور 2000 چند جور قيمت پيدا كرده است. 

با مراجعه به سايت آسان موتور متوجه مي‌شويم كه قيمت اين خودرو 161 ميليون و 884 هزار تومان ثبت شده است. در سايت فروش كرمان موتور النتراي وارداتي به قيمت 198 ميليون تومان عرضه شده و نمونه مونتاژ داخلي آن 156 ميليون تومان قيمت خورده است. 

برخي از شركت‌هاي ليزينگي مانند ساره خودرو قيمت همين خودرو را 178 ميليون و 200 هزار تومان ثبت كرده است. در سايت‌هاي خريد و فروش اينترنتي خودرو نظير سايت «باما» فروشندگان براي اين خودرو قيمتي از  158 تا 166 ميليون تومان پيشنهاد داده‌اند.

 شايد همين تلاطمات بازار بود كه قواي مختلف را به ميان كشيد, از نمايندگان مجلس تا ديوان عدالت اداري و سرانجام هم خبر ابطال مصوبه افزايش تعرفه واردات خودرو از سوي ديوان عدالت اداري ابلاغ شد. 

اما يكي از خودروهاي با ثبات در پيچ و خم تند و تيز اين بازار خودرو سراتو مونتاژي بود, ظاهراً اين خودرو نگراني خاصي در مورد قيمت خودش ندارد, سراتو كه مجهز به موتور 2000 است, نسبت به قميت رقابتي‌اش اعتماد كافي را دارد. 

قيمتش آنقدر جذابيت داشته كه اين روزها مصرف كنندگان براي به دست آوردن آن بايد صبر و شكيبايي بيشتري به خرج دهند. 

بر اساس آخرين اطلاعيه فروش سايپا, متقاضيان اين خودرو، مي‌توانند با استفاده از تخفيف 1 ميليون توماني, با پرداخت 103 ميليون و 158 هزار تومان در طرح فروش 60 روزه سراتوي آپشنال مشاركت نمايند. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: