چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۸
کد خبر: ۲۲۹۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
تعداد بازدید: ۴۷۴
همسر آلوارو موراتا با انتشار کلیپی از خودش و همسرش, حاشیه ساز شد!همسر آلوارو موراتا با انتشار کلیپی از خودش و همسرش, حاشیه ساز شد!
سوتی همسر بازیکن سرشناس درباره مصدوم نبودن وی!

تیتر20 - همسر آلوارو موراتا با انتشار کلیپی از خودش و همسرش, حاشیه ساز شد!همسر آلوارو موراتا با انتشار کلیپی از خودش و همسرش, حاشیه ساز شد!
آنتونیو کونته روز جمعه اعلام کرد مصدومیت موراتا به حدی بوده که او ممکن است چندماه و حتی کل فصل را از دست بدهد، اما این مهاجم اسپانیایی امروز اعلام کرد مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.
این حواشی از جایی آغاز شد که دیروز همسر موراتا ویدئویی در صفحه رسمی خود منتشر کرد که نشان می‌داد همسر او هیچ مشکلی برای بازی کردن نداشته و سالم است که این موضوع باعث انتقاد هواداران چلسی از موراتا برای سرباز زدن از حضور در ترکیب شد.
موراتا در ادامه برای پاسخ دادن به این حواشی اعلام کرد که اگرچه این ویدئو قدیمی است، اما به هر حال او آسیب‌دیدگی را پشت سر گذاشته و می‌تواند برای تیمش بازی کند.
مشخص نیست آیا خبر مصدومیت موراتا حربه‌ای از سوی کونته در آستانه دیدار هفته بعد برابر بارسلونا بوده با اینکه واقعا این مهاجم اسپانیایی آسیب‌دیدگی خود را پشت سر گذاشته است./خبر ورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: