جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
کد خبر: ۲۳۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
تعداد بازدید: ۳۴۵
اگر چند شماره دارید و می خواهید بصورت همزمان از نرم افزار تلگرام استفاده کنید با یک روش ساده شما می توانید به صورت همزمان چند خط آنلاین تلگرام را در اختیار داشته باشید.
چگونه به صورت همزمان چند اکانت تلگرام داشته باشیم؟

تیتر20 - بسیاری از کاربران از چند خط تلفن بهره می برند و یکی از مشکلات آنها استفاده همزمان از چند خط در تلگرام است. اما این نرم افزار روش هایی را برای برطرف کردن این مشکل برای کاربران فضای مجازی آماده کرده است. شما می توانید با استفاده از دو روش زیر خطوط دیگر تلفن همراه خود را آنلاین در اختیار داشته باشید.

در روش اول می توانید از نسخه وب استفاده کنید

در این روش کاربران با استفاده از نسخه وب تلگرام که همانند نسخه دسکتاپ عمل می کند است روی مرورگر انتخابی خود تلگرام آنلاین داشته باشند. کاربران می توانند به جز نسخه نصب شده روی کامپیوتر، با مرورگر از نسخه وب نیز بهره مند شوند. برای استفاده از نسخه وب به آدرس web.telegram.org زیر بروید شماره همراه خود را ثبت و منتظر ارسال کد تایید از سوی اپراتور اصلی تلگرام باشید. کد دریافتی را وارد کنید و اکانت خود را فعال کنید.

چگونه به صورت همزمان چند اکانت تلگرام داشته باشیم؟

در روش دوم از نسخه پرتابل استفاده کنید

چگونه به صورت همزمان چند اکانت تلگرام داشته باشیم؟

اکثر برنامه ها و نرم افزارهای جدید از نسخه پرتابل بهرهمند هستند. شبکه اجتماعی تلگرام نیز از این قائده مستثنا نیست. اگر می خواهید این نسخه تلگرام را دریافت کنید به سایت desktop.telegram.org رفته و بر روی گزینه Portable Version For Windows کلیک کنید تا دانلود نسخه پرتابل انجام شود. سپس فایل دانلود شده را اجرایی کنید./باشگاه خبرنگاران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: