جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
کد خبر: ۲۳۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
تعداد بازدید: ۶۷۸
مسوولان باشگاه ایرانجوان بوشهر بدجوری از دست باشگاه استقلال ناراحت هستند و مدت‌هاست که تلاش می‌کنند، طلب مهدی قائدی را بگیرند ولی جواب امروز و فردا را می‌شنوند!
تیتر20 - مسوولان باشگاه ایرانجوان بوشهر بدجوری از دست باشگاه استقلال ناراحت هستند و مدت‌هاست که تلاش می‌کنند، طلب مهدی قائدی را بگیرند ولی جواب امروز و فردا را می‌شنوند!

در این راستا با علی وزیری مدیرعامل باشگاه ایرانجوان گفت‌وگویی انجام دادیم که او از بدقولی‌های مدیرعامل استقلال به‌شدت انتقاد کرده است.

ظاهرا استقلالی‌ها طلب صدمیلیون تومانی شما را پرداخت نکرده‌اند.

بله، باشگاه استقلال صدمیلیون بدهی دارد که قرار بود قبل از شروع لیگ پرداخت کند ولی الان تنها پنج بازی از لیگ باقی مانده و مسوولان باشگاه استقلال همیشه امروز و فردا می‌کنند. ظاهرا ما سر کار هستیم و باید کماکان منتظر امروز و فردای آقایان باشیم.

حرف حساب‌شان چیست؟

حرف حساب نزده‌اند و آقای توفیقی که جواب درستی نداده و آقای افتخاری نیز مثل آقای توفیقی!

شکایت نکردید؟

فکر می‌کنید شکایت کنیم کسی به داد ما می‌رسد؟ فکر می‌کنید کمیته انضباطی طرف استقلال را رها می‌کند و طرف ما را بگیرد؟ کمیته انضباطی فقط بلد است که ما را جریمه کند! تازه اگر بخواهیم شکایت هم کنیم کلی باید به صندوق پول بدهیم و پول وکیل هم بدهیم حال اینکه به نتیجه‌ای برسیم، باخداست. متاسفانه یا خوشبختانه مسوولان باشگاه استقلال هنرپیشه خوبی شده‌اند و خوب یاد گرفته‌اند فیلم بازی کنند!

تیم ما کلی مشکلات دارد و الان 200یا 300 هزار تومان هم کلی پول است که اگر بخواهیم هر روز به تهران رفت و برگشت داشته باشیم یا شکایت کنیم مشکلات‌مان چند برابر می‌شود.

مگر نمی‌توانید خود قائدی را به تیم بازگردانید؟ چنین بندی در قرارداد دو باشگاه ثبت نشده؟

الان قائدی را اوراق کرده‌اند که به چه درد ما می‌خورد (می‌خندد) اگر قائدی شرایط خوبی داشت چنین کاری را نمی‌کردند. خیال‌شان راحت است که قائدی نمی‌تواند بازی کند و به کارشان نمی‌آید.

شما با خود قائدی صحبت نکردید؟

به چه درد می‌خورد؟! او جای بچه‌ام است و من بروم چه صحبتی با او انجام دهم؟ باشگاه استقلال باید پاسخگوی ما باشد و صد میلیون بدهی‌اش را پرداخت کند. این مبلغ برای استقلال پول نیست ولی نمی‌دانم چرا دارند اذیت‌مان می‌کنند. اگر نمی‌توانستند صد میلیون بدهند چرا بازیکن خریده‌اند؟ این رسم همکاری و باشگاه‌داری نیست که دارند طی می‌کنند.

تیم خودتان هم در حال سقوط است و باید خیلی تلاش کنید این اتفاق رخ ندهد؟

ما هشت بازی دیگر داریم که با آمدن برادران خطیبی امیدواریم این اتفاق رخ ندهد. تیم ما مشکل مالی دارد و نمی‌توانیم بازیکنان‌مان را تشویق کنیم. ما نیاز به کمک مالی داریم ولی متاسفانه طلب خودمان را هم نمی‌دهند چه برسد کمک کنند.

از سوی مسوولان استان هم حمایت نمی‌‌شوید؟

الان پارس جنوبی با 15 میلیارد هزینه دو بازیکن تحویل فوتبال نداده ولی ما چهار تا ملی‌پوش پرورش دادیم. مسوولان استان باید حمایت برنامه‌ریزی‌شده انجام دهند تا در چنین شرایطی مشکلی پیدا نکنیم./فرتاک
برچسب ها: استقلال ، شفر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: