دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
کد خبر: ۲۴۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۶
تعداد بازدید: ۲۴۹۶
پرسپولیس تهران همان‌طور که سرمربی کروات این تیم برنامه‌ریزی کرده بود توانست در ازبکستان برابر نسف‌قرشی به تساوی رسیده و به قول برانکو یک امتیاز ارزشمند کسب کند.
تیتر20 - این امتیاز برای پرسپولیس بسیار حیاتی بود چراکه روز دوشنبه 27 فروردین‌ماه جاری می‌تواند با برتری مقابل السد قطر در استادیوم آزادی تهران به عنوان تیم اول گروه C به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

گرچه این نتیجه برای کادر فنی و اغلب بازیکنان پرسپولیس رضایت‌بخش بود اما شنیدیم یکی، دو بازیکن با اوقات تلخی رختکن بازی را ترک کردند. گویا یکی از ستارگان پرسپولیس که مدتی می‌شود با برانکو به مشکل برخورده است تلویحاً از همبازیان خود خداحافظی و اعلام کرده سال آینده در پرسپولیس نخواهد ماند.

طرف مدتی است متوجه شده که برانکو می‌خواهد با نیمکت‌نشین کردن او کاری کند تا خودش بگذارد و برود. گرچه مرد کروات اسم این ستاره را در لیست بازیکن مورد نظر خود برای فصل آینده قرار داده اما همه اعضای تیم می‌دانند مغضوب برانکو است.

شنیدیم این بازیکن مطرح حتی به همبازیان خود گفته که نمی‌خواهد جشن قهرمانی پرسپولیس را خراب کند و به همین خاطر سکوت اختیار کرده است. او به همبازیان و دوستان صمیمی‌اش هم گفته است که «دلم پیش شماست ولی چاره‌ای جز جدایی ندارم.»

این ستاره شناخته‌شده و مطرح در حال حاضر یک پیشنهاد بسیار خوب داخلی و یک پیشنهاد نصفه و نیمه خارجی دارد. ظاهراً یک تیم قطری هم خواهان او است و بازیکن سرشناس پرسپولیس بدش نمی‌آید به حاشیه خلیج‌فارس کوچ کرده و چند صباحی را دور از فوتبال ایران سپری کند.

البته یک منبع مطلع و موثق به ما خبر داد این بازیکن معروف فعلاً نمی‌خواهد به صورت رسمی به باشگاه بگوید خیال ماندن ندارد. این فوتبالیست نام‌آشنا منتظر است باشگاه پرسپولیس یا خود برانکو اعلام کنند که او را نمی‌خواهند تا با خیال راحت و بدون اعتراض هواداران از پرسپولیس جدا شود./خبرورزشی
برچسب ها: پرسپولیس ، برانکو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: