پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰
کد خبر: ۲۴۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
تعداد بازدید: ۴۲۹
دیگر بر کسی پوشیده نیست که کیا تمرکز زیادی روی ساخت suvهای رده بالایی دارد که بتوانند در جایگاهی بالاتر از سورنتو قرار بگیرد. به همین دلیل شرکت کره‌ای در اواخر فوریه به نمایش نمونه اولیه از یک شاسی‌بلند پرداخت و کانسپت "تلوراید" را به جهان معرفی کرد.
جدیدترین شاسی‌بلند کیا

تیتر20 - کیا قصد دارد بر پایه و ساختار k900 خود یک شاسی‌بلند خوب را به بازار ارائه کند.

اورت هدریک، مدیر برنامه‌ریزی محصولات کیا در بازار آمریکا در این خصوص گفت: اینک تمامی گزینه‌ها و امکانات در این خصوص آماده است  و برنامه‌ریزی‌های لازم در حال شکل‌گیری هستند. وی در خصوص ویژگی محرک چرخ‌های عقب در k900 و استفاده از پلت‌فرم آن برای یک شاسی بلند افزود: این موضوع مسئله‌ای مرسوم محسوب می‌شود.

جدیدترین شاسی‌بلند کیا

مقامات کیا به  ساخت هیچ suv دیگری اشاره نکرده‌اند، با این وجود نام تلوراید نیز برای suv آینده شرکتشان تائید نشده است.

جدیدترین شاسی‌بلند کیا

از طرفی  k900به دلیل ویژگی‌های نه چندان مطلوب ظاهری در کشوری مانند آمریکا مقبول و موفق ظاهر نشده و طراحان کیا نتوانسته‌اند توازن خوبی را در سراسر خودرو رقم بزنند. با این حال ارائه یک کابین ساده و به نسبت لوکس می‌تواند نگرش منفی مخاطبان به نمای عقبی را تا حدی تعدیل کند. فناوری‌های زیادی که در k900 به کار رفته عینا و یا  در سطحی پیشرفته تر به شاسی‌بلند آتی کیا منتقل خواهد شد.

جدیدترین شاسی‌بلند کیا

انتظار داریم خودروی قدبلندی را که اینک با نام تلوراید می‌شناسیم، در اواخر سال جاری یا اوایل سال 2019 به شکلی رسمی معرفی شود. این خودرو  جعبه‌ای ارائه می‌شود و احتمالا بازار آمریکا خواستار نسخه‌های محدود از آن نیست./عصرایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: