يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۲
کد خبر: ۲۴۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: ۲۷۹۶
کادرفنی پرسپولیس که برای نقل و انتقالات هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر با مشکل محرومیت مواجه است، تدابیر ویژه ای را برای این تیم در نظر گرفته تا دستش خالی نباشد.
تیتر20 - کادرفنی پرسپولیس که برای نقل و انتقالات هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر با مشکل محرومیت مواجه است، تدابیر ویژه ای را برای این تیم در نظر گرفته تا دستش خالی نباشد.
 
باشگاه پرسپولیس با توجه به حکم کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال نمی‌تواند در فصل نقل و انتقالاتی تابستان سال جاری شرکت کند. با این حال تلاش هایی که طی ماه های گذشته صورت گرفته این امیدواری را برای سرخپوشان به وجود آورده که این محرومیت برداشته شود.

با این حال هنوز مشخص نیست که دادگاه بین المللی ورزش محرومیت سرخپوشان از فصل نقل و انتقالات را برخواهد داشت یا سرخ ها همچنان محروم هستند. از این رو کادر فنی پرسپولیس ناچار است تا صدور حکم قطعی توسط دادگاه بین المللی ورزش با بازیکنان فعلی به کار خود ادامه دهد.

هر چند شانس بخشش محرومیت پرسپولیس زیاد عنوان شده است، با این حال برانکو ایوانکوویچ نمی خواهد سهمیه بزرگسالان خود را بطور کامل پر کند تا در نیم فصل آینده برای جذب بازیکن مدنظرش دچار مشکل شود.

از این رو سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد چند بازیکن جوان را همچون سال های گذشته از امیدهای این باشگاه در اختیار بگیرد و بهترین ها را جایگزین بازیکنان جوان خود در لیست فصل آینده سرخپوشان اضافه کند.
برای اینکه جا برای این جوانان باز شود طبیعتا برانکو ناچار است برخی از بازیکنان جوان سال گذشته که به سن بزرگسالی رسیده اند را از ترکیب سرخپوشان کنار بگذارد تا جا برای جوانان جدید باز شود. به نوشته مهر، 
ضمن اینکه امید عالیشاه در لیست بزرگسالان فصل آینده پرسپولیس حضور دارد و قرار است برای این تیم در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: