يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۳
کد خبر: ۲۴۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
تعداد بازدید: ۵۷۶۸
ویسی: سلطانی مدیرعامل باشد، 100 سال دیگر هم نمی‌مانم
سرمربی تیم استقلال خوزستان از وضعیت مبهم خود برای آینده خبر داد.
تیتر20 - عبدا... ویسی، سرمربی استقلال خوزستان بعد از پشت ‌سر گذاشتن یك فصل سخت، سرانجام توانست تیمش را در لیگ برتر نگه دارد. او هنوز برای فصل بعد وضعیت مبهمی دارد و مشخص نیست كه در استقلال خوزستان خواهد ماند یا خیر.

*قرار است در استقلال خوزستان بمانی یا جدا شوی؟

قرارداد من تمام شده و تعهدی كه داشتم را انجام دادم. قول داده بودم بمانم و حالا هم استراحت می‌كنم تا ببینم پیشنهادی می‌رسد یا خیر.

*الان پیشنهاد نداری؟

پیشنهاد نصفه و نیمه دارم!

*مسئولان باشگاه استقلال خوزستان اعلام كردند كه به گزینه‌های دیگر هم فكر می‌كنند. در این خصوص چه صحبتی داری؟

باشگاه كه مسئول ندارد.

*پس جدایی شما قطعی است؟

كار من و استقلال خوزستان تمام شد و اگر سلطانی مدیرعامل باشد 100 سال دیگر هم در استقلال خوزستان نمی‌مانم. او اصلاً این‌كاره نیست.

*ولی ممكن است بدون تیم بمانی.

ایرادی ندارد. خیلی از مربیان بدون تیم می‌مانند ولی بعداً تیم می‌گیرند. مهم این است كه ما وظیفه خودمان را به خوبی انجام دادیم. امسال بچه‌ها زحمت ‌كشیدند كه تیم در لیگ برتر بماند و خیلی‌ها ما را اذیت كردند كه حداقل یك سهمیه از استان خوزستان كم شود.

*سال خسته‌كننده‌ای بود، درست است؟

بله، واقعاً هیچ‌وقت این‌طور اذیت نشده بودم. من با استقلال خوزستان به پلی‌آف هم رفته بودم اما این‌طور اذیت نشدم. ما خیلی دروغ شنیدیم، بازیكنان ما 22 تا 25 درصد پول گرفته‌اند مگر اینكه به بازیكنی بیشتر پول داده باشند و من در جریان نباشم.

*از نظر تو كیفیت فنی لیگ امسال خوب بود؟

بله، بهتر از سال‌های گذشته بود و دیدید كه تیم‌ها چه شرایط یكسانی داشتند. غیر از پرسپولیس كه از چند هفته قبل قهرمانی‌اش را قطعی كرد، بقیه تیم‌ها رقابت شدیدی با هم داشتند.

*بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا را كه دنبال می‌كنی. به نظر تو چه تیمی قهرمان می‌شود؟

به نظر من لیورپول قهرمان می‌شود.

*حرف آخر... 

من دوست ندارم خیلی حرف‌ها را بزنم تا كام مردم خوزستان تلخ شود. این استان الان 4 نماینده در لیگ برتر دارد و امیدوارم مردم خوزستان همیشه خوشحال باشند. با شرایطی كه استقلال خوزستان داشت، بقای ما بالاتر از معجزه بود. بچه‌ها با هیچ، تیم را نگه داشتند و این یك واقعیت است. بازیكنان ما كاری كردند كه از معجزه هم بالاتر بود./خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: