پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
کد خبر: ۲۵۳۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: ۶۵۶
نوه سعید راد جانشین صادق محرمی
صادق محرمی مدافع راست جوان پرسپولیس بعد از درخشش در لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا راهی کرواسی شد تا راه پیشرفت و رسیدن به پیراهن تیم ملی برای او باز شود. با رفتن محرمی، ماهینی به دفاع راست برمی‌گردد اما یک روز ماهینی نباشد، برانکو چه تدبیری برای دفاع راست خود خواهد اندیشید؟
تیتر20 - برانکو طی سال‌های حضورش در پرسپولیس نگرانی از دفاع راست نداشته و حتی بازیکنی باکیفیت مثل رامین رضاییان را کنار گذاشت. او روی نیمکت خود دو بازیکن جوان برای این پست دارد؛ آدام همتی و شاهین عباسیان که هر دو جوان و جزو سهمیه زیر ۲۳ سال تیم هستند. عباسیان در حال حاضر در اردوی تیم ملی امید است و فصل گذشته مدافع راست فیکس امیدهای پرسپولیس بود. آدام هم که اولین سال حضورش در ایران را پشت سر گذاشته، تنها ۴ دقیقه در لیگ برتر به میدان رفته و تجربه کافی برای پر کردن جای خالی ماهینی و محرمی را ندارد. با این وجود گزینه دیگری نیست و با این وضعیت همتی جایگزین ماهینی خواهد بود؛ بازیکنی که توانایی بازی در پست هافبک جلوزن و هافبک راست را هم دارد.

آدام بیشتر از این که دفاع راست باشد، یک هافبک راست خوب است و در حمله بهتر از دفاع. او می‌تواند در زمان حضورش به فاز تهاجمی اضافه شود و حالا با رفتن محرمی بهترین فرصت در اختیار اوست که بتواند با تلاش بیشتر راهی را برود که محرمی رفت./خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: