يکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۶
کد خبر: ۲۵۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: ۱۲۲۰
خبر از شما / صدای مشتری
یک سالی است که وضعیت آسفالت اتوبان مدرس حدفاصل دستگردی تا صدر چنان ناگوار است که در تردد از آن شهروندان شاهد خودروهای آسیب دیده و یا پنچر شده در حاشیه این اتوبان هستند.
چاله چوله های اتوبان مدرس !

تیتر20- یکی از وظایف عمده شهرداری در قبال شهروندان ایجاد خیابان ها، کوچه ها و معابر در شهر است و مسولیت رسیدگی ،تعمیر و نظارت بر وضعیت آنها نیز بر عهده این مجموعه قرار دارد اما متأسفانه دیده می‌شود در بسیاری از محدوده های شهر که حتی زیباسازی صورت گرفته چند قدم آنطرف تر آسفالت ها وضعیت اسفناکی دارند و خودروهای زیادی در تردد از این مناطق دچار آسیب‌دیدگی می شوند.
شاید به صراحت بتوان گفت که یک سالی است که وضعیت آسفالت اتوبان مدرس حدفاصل دستگردی تا صدر چنان ناگوار است که در تردد از آن شهروندان فقط شاهد خودروهای آسیب دیده و یا پنچر شده در حاشیه این اتوبان هستند.

چاله هایی که در صورت افتادن در آن ها احتمال پنچری حتمی و آسیب به جلوبندی خودرو ها دور از انتظار نیست.
در این میان به نظر می‌رسد که بخش نظارت در این زمینه بسیار ضعیف عمل می کند که شهرداری تاکنون در این راستا اقدامی صورت نداده است.

انتظار می رود که شهرداری به منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه  آنها سیاست نظارتی خاصی را در سطح شهر پیش بگیرد تا به وضعیت آسفالت شهری رسیدگی بیشتری صورت گیرد./ساره نیکقدم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: