يکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
کد خبر: ۲۶۵۰۰
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
تعداد بازدید: ۵۱۶۸
قیمت قرارداد مامه تیام چقدر می شود؟
مهاجم سنگالی استقلال را رقم عجیب و غریبی به این تیم برمی گردد.
تیتر20 - مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده اند بازگشت مامه تیام و تمدیدقرارداد این بازیکن قطعی است زیرا او با شرایط باشگاه کنار آمده و حتما در جمع آبی پوشان می ماند.

تیام از خیر قرارداد ۴ میلیون دلاری باشگاه الهلال عربستان و ۳ میلیون دلاری باشگاه الکویت کویت گذشت تا دوباره به استقلال برسد اما دو شایعه در مورد رقم قرارداد این بازیکن شنیده می شود.

شایعه اول تائید می کند که تیام با قرارداد سالی ۸۰۰ هزار دلار استقلالی می ماند. اگر این رقم صحت داشته باشد، او با دلار ۴۲۰۰ تومانی دولت، قراردادش در فصل آینده به ۳ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان می رسد که رقم بالایی است. البته قیمت دلار صبح دیروز در بازار تهران تا ۸ هزار و ۱۴۰ تومان هم افزایش داشت که اگر تصور کنیم پول تیام از دلار آزاد پرداخت شود، قیمت قراردادش تا ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون هم بالا می رود.

شایعه دوم نیز این است که تیام با تخفیف هایی که به باشگاه استقلال داد، در نهایت به رقم یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار برای عقدقرارداد با باشگاه استقلال رضایت داد. در این صورت، قیمت این بازیکن با دلار ۴۲۰۰ تومان و دولتی، تا حد ۷ میلیارد تومان بالا می رود و با دلار آزاد به قیمت ۸ هزار و ۱۴۰ تومانی، به حد ۱۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیز می رسد!

حالا نمی دانیم باید کدام شایعه را باور کنیم؛ قیمت قرارداد تیام ۸۰۰ هزار دلار است یا یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار. اصلا قرار است با دلار دولتی، قرارداد این بازیکن پرداخت شود یا دلار آزاد؟/خبرورزشی
برچسب ها: تیام ، استقلال ، شفر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: