يکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
کد خبر: ۲۶۵۱۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: ۵۵۲۳
چند روز قبل، خبری در خبرورزشی نوشتیم مبنی بر اینکه یک باشگاه ترکیه‌ای، پیشنهاد اغواکننده‌ای برای جذب گلر پرسپولیس به مدیربرنامه‌های این بازیکن داده و امکان دارد بیرانوند هوایی شده و به این باشگاه ترکیه‌ای برود.
تیتر20 - علیرضا تا سال ۱۴۰۰ با باشگاه پرسپولیس عقد قرارداد کرده و در این تیم می‌ماند. در صورت جدایی، بند‌هایی در قراردادش گنجانده شده که باید حدود ۶۰ درصد از قرارداد با تیم جدیدش را به باشگاه پرسپولیس برگرداند. از سوی دیگر، یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس به ما گفت: «شما فریب این اخباری که از سوی رسانه‌های خارجی می‌آید را نخورید! ما هم می‌دانیم که ممکن است به بیرانوند پیشنهاداتی بدهند. اصلاً اینکه به ستاره‌های تیم ما پیشنهاد بدهند، یک اتفاق کاملاً عادی و طبیعی است. غیر از این هم نمی‌تواند باشد. به هر حال این بچه‌ها در پرسپولیس عملکرد خوبی داشتند و حالا هم در تیم ملی عملکردشان عالی بوده، پس باشگاه‌های خارجی به سراغ‌شان می‌آیند، اما اینکه بیرانوند از پرسپولیس جدا شود، فقط یک شوخی است زیرا قراردادش را چنان سفت و محکم بسته‌ایم که او ماندگار است. البته خودش هم عاشق پرسپولیس است و اصلاً خود این بازیکن پیشنهاد داد تا قراردادش را برای بلندمدت تمدید کنیم، به همین خاطر این بازیکن در کنار ما می‌ماند.»
بیرانوند در ابتدای فصل قبل نیز از باشگاه بشیکتاش ترکیه که یکی از غول‌های فوتبال در ترکیه به حساب می‌آید، پیشنهاد خوبی گرفته بود، اما در نهایت در پرسپولیس ماند و قراردادش را تمدید کرد تا بتواند شانس حضور در تیم ملی را با درخشش در پرسپولیس برای خود زنده کند. او در پرسپولیس، گلر اول است، اما امکان داشت در ترکیه، نیمکت‌نشین شود. به همین خاطر، منطقی‌ترین انتخاب را داشت و در جمع سرخپوشان ماند./خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: