سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
کد خبر: ۲۶۵۳۰
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
تعداد بازدید: ۹۸۲
خبرازشما(صدای مشتری)
کافیست تنها یک روز را در مناطق مختلف تهران بگذرانید تردد نامناسب برخی از خودروها بخصوص تاکسی های گذری نظرتان را جلب خواهد کرد.
عدم نظارت تاکسیرانی عامل اصلی نابه سامانی های رانندگی

تیتر20 - کافیست تنها یک روز را در مناطق مختلف تهران بگذرانید تردد یا توقف نامناسب برخی از خودروها بخصوص تاکسی های گذری نظرتان را جلب خواهد کرد.

از سوی دیگر درگیری مکرر تاکسی های خطی و گذری با یکدیگر بر سر پیاده  وسوار کردن مسافر بیشتر در نواحی شمال شهر چهره شهر را به شدت نامناسب کرده است و گاهی اوقات باعث ایجاد حس ناامنی و عدم آرامش شهروندان می شود.

متاسفانه در حال حاضر در شهر تهران شرایطی ایجاد شده که به دلیل کمبود شغل در شهرها و روستاهای مختلف ایران ، بسیاری از افراد برای کسب درآمد تنها با خرید یک خودرو به این شهر پر تردد نقل مکان داده و در برخی از اوقات نیز دیده می‌شود که در خودروهای مسافربری خود سکنی گزیده و حتی استراحت می کنند و این امر باعث عدم رضایت مسافران می شود .

در چنین شرایطی که هر فردی با خرید یک خودرو می تواند راننده تاکسی شود انتظار می رود که اتحادیه تاکسیرانی تهران نظارت بیشتری بر عملکرد و رفتار حرفه ای راننده های تاکسی چه تاکسی های خطی و چه گذری داشته باشد تا علاوه بر قانون مدار شدن این شغل چهره شهر مناسب تر گردد و حتی این شغل نیز برحسب نیاز شهر توسعه و گسترش یابد. /ساره نیکقدم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: