سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
کد خبر: ۲۶۸۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
تعداد بازدید: ۱۱۰۵
در روز برگزاری فینال جام جهانی فوتبال، کشتی تفریحی بام لند با تمامی امکانات تفریحی آماده خدمات‌رسانی به مشتریان و علاقه‌مندان فوتبال خواهد بود.
فینال جام جهانی 2018  را در کشتی تفریحی بام لند به تماشا بنشینید

تیتر20 - رضا مشیری ،مدیر کشتی تفریحی رویال لانژ گفت: در روز برگزاری فینال جام جهانی، کشتی تفریحی بام لند با تمامی امکانات تفریحی آماده خدمات‌رسانی به مشتریان و علاقه‌مندان فوتبال خواهد بود.

وی افزود : کشتی تفریحی بام لند دوطبقه است و در فضای کافی‌شاپ و رستوران پذیرای تماشاگران این بازی مهیج است. در هر طبقه 2 تلویزیون جهت رفاه حال مشتریان در نظر گرفته‌شده است. البته در زمان بازی ایران و پرتغال نیز این خدمات ارائه‌شده بود. این مجموعه تفریحی 20 نفر ظرفیت در فضای کافی‌شاپ و 50 نفر در رستوران دارد.

فینال جام جهانی 2018  را در کشتی تفریحی بام لند به تماشا بنشینید!

مشیری اظهار داشت: پخش صدا با استفاده از باندهای مشابه استادیوم فضا را دل‌نشین و منحصربه‌فرد کرده است. از اقدامات این مجموعه آتش‌بازی در زمان به ثمر رسانده گل، توزیع تی‌شرت و پرچم میان علاقه‌مندان است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این مراسم می‌توانند با شماره تلفن 09121693209 یا وب‌سایت www.royalrestaurant.ir تماس حاصل کرده و رزرواسیون را انجام دهند. هزینه پذیرایی برای شام 200 هزار تومان و کافی‌شاپ 50 هزار تومان است.

فینال جام جهانی 2018  را در کشتی تفریحی بام لند به تماشا بنشینید

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: