يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۳
کد خبر: ۳۰۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: ۳۱۶
گزارش ویژه//
جوانان و صاحبان ایده، می‌توانند ایده‌هایی که امکان تبدیل شدن به اپلیکیشن موبایل را دارد تا 17 مهرماه ارائه و پس از بررسی کارشناسان و تایید از طرف شرکت برای ایده اپلیکیشنی منتخب، سرمایه گذار بیابند و ایده خود را تجاری کنند.
ایده هایی که اپلیکیشن می شوند!

تیتر20 - استارت‌آپ‌‌ها و ایده‌های کسب‌وکارهای نوپا بخش مهمی از این ایده‌های اقتصادی برای سرمایه‌گذاران هستند.

 از این رو ایده های استارتاپی که قابلیت تبدیل شدن به اپلیکیشن دارند پس از بررسی از سوی یک شرکت ایده پرداز به سرمایه گذاران معرفی می شود.

 شرکت‌ها و افرادی که می‌خواهند در استارت‌آپ‌‌ها ورود کنند، یکی از اهداف‌شان به اوج رسیدن زودتر از دیگر بنگاه‌های تجاری است.

 حال با توجه به اینکه نخستین رویداد استارت‌اَپی شرکت تله پرومو  (TelePROMO Start-app Event ) به عنوان یکی از شرکت های فعال در نمایشگاه تلکام، با هدف شناخت و معرفی ایده‌های اصیل و آفرینش‌های تعاملی و خلاقانه از 25 مرداد ماه 1397 برگزار شد، جوانان  و صاحبان ایده، می‌توانند ایده‌هایی که امکان تبدیل شدن به اپلیکیشن موبایل را دارد تا 17 مهرماه ارائه و پس از بررسی کارشناسان و تایید از طرف شرکت برای ایده اپلیکیشنی منتخب، سرمایه گذار بیابند و ایده خود را تجاری کنند.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه به وبسایت جشنواره به آدرسhttp://telepromo.ir/submit-idea    برای این رویداد، ثبت‌نام و ایده‌ی خود را ثبت کنند که جایزه ای نیز برای نفرات برتر در نظر گرفته شده است، به طوری که  نفر اول 200 میلیون ریال، نفر دوم 100 میلیون ریال ، نفر سوم 50 میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده که می توانند معادل آن از پکیج مشاوره‌ای در حوزه‌های تحقیق و توسعه، مالی، حقوقی، تکنیکال، مارکتینگ و بیزینسی به افراد یا تیم‌های منتخب استفاده کنند.

 همچنین5 نفر اول از امتیاز ارایه حضوری در روز همایش بزرگ استارتاپی کشور با حضور سرمایه گذاران و مدیران برجسته بهره مند خواهند شد و 10 نفر بعدی نیز امکان معرفی و ارائه ایده خود خواهند داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: