پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
کد خبر: ۳۰۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۹
تعداد بازدید: ۸۱۱
شماره ۱۰ تیم ملی کشورمان که سابقه بازی در تراکتورسازی را در کارنامه دارد، خیلی مایل نیست به فوتبال ایران بازگردد، اما ظاهراً پیشنهاد تیم متمول تبریزی غیرقابل چشم‌پوشی است.
تیتر20 -  چهارشنبه هفته گذشته بود که یک رسانه انگلیسی از احتمال عدم نیاز تیم فوتبال ناتینگهام فارست به جذب کریم انصاری‌فرد مهاجم ملی‌پوش ایرانی خبر داد. لوئیس گرابان، مهاجم ۳۰ ساله انگلیسی که تاتینگهام فارست ۶ میلیون پوند برای خریدش هزینه کرده، خوش درخشیده است تا تیم انگلیسی فعلاً قید خرید انصاری‌فرد را بزند.

مهاجم تیم ملی کشورمان که در ۲۷ بازی فصل گذشته موفق شده بود ۱۷ گل برای المپیاکوس به ثمر برساند، پس از اتمام قراردادش دیگر مورد توجه باشگاه یونانی نیست. ظاهراً باشگاه انگلیسی از طریق رابط خود تماس‌هایی با کریم انصاری‌فرد داشته است، ولی این ارتباط زیر سایه درخش لوئیس گرابان قرار گرفته است.

این در حالی است که شنیده می‌شود یک باشگاه ترکیه‌ای نیز خواستار عقد قرارداد با کریم انصاری‌فرد شده است، اما مبلغ این پیشنهاد چندان دندان‌گیر نیست. در همین راستا شنیدیم تراکتورسازی تبریز نیز خواهان جذب انصاری‌فرد شده است. شماره ۱۰ تیم ملی کشورمان که سابقه بازی در تراکتورسازی را در کارنامه دارد، خیلی مایل نیست به فوتبال ایران بازگردد، اما ظاهراً پیشنهاد تیم متمول تبریزی غیرقابل چشم‌پوشی است! شنیده‌ها حاکی از آن است که تراکتورسازی پیشنهادی ۱۲ میلیارد تومانی برای یک فصل به کریم انصاری‌فرد ارائه داده است، اما این مهاجم ملی‌پوش اردبیلی هنوز جوابی به این پیشنهاد نداده است.


فراموش نکنید مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی و اشکان دژاگه ۳ بازیکن ملی‌پوشی که روابط بسیار دوستانه‌ای با انصاری‌فرد دارند، در حال حاضر در تراکتورسازی توپ می‌زنند. آیا حضور این رفقای صمیمی باعث می‌شود کریم برای بازگشت به فوتبال ایران و بازی در تبریز وسوسه شود یا نه؟!/خبرورزشی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: