دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
کد خبر: ۳۱۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۵
تعداد بازدید: ۱۵۹۹
محمدصادق بارانی، هافبک تیم سایپا اعتقاد دارد تشویقش از سوی هواداران استقلال ربطی به درگیری او با بازیکنان پرسپولیس نداشته است.
تیتر20 - محمدصادق بارانی پس از پیروزی تیم سایپا مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی درباره نیمکت نشینی‌اش در این مسابقه اظهار داشت: علی آقا (علی دایی) اگر به من بگوید روی سکو‌ها برو و تیم را تشویق کن این کار را می‌کنم. او سرمربی تیم است و این‌طور تصمیم گرفته که روی نیمکت باشم. در هر صورت خدا را شکر در این مسابقه پیروزی شدیم و به مرحله بعد صعود کردیم.

وی در مورد تشویقش از سوی هواداران استقلال در ابتدای مسابقه تصریح کرد: هواداران استقلال به من لطف دارند. من چند سال در تیم‌های پایه استقلال حضور داشتم و همین باعث شد آنها مرا تشویق کنند. در هر صورت از هواداران استقلال تشکر می‌کنم.

هافبک تیم سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا تشویقش از سوی هواداران به درگیری هفته گذشته او با بازیکنان پرسپولیس ربط داشته است، گفت: خیر، اصلاً این‌طور نیست.

بارانی در واکنش به فحاشی هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به او در فضای مجازی یادآور شد: درست است این اتفاق افتاده است، اما من هم به آن عادت کرده‌ام. ما پرسپولیس را می‌بریم به من فحش می‌دهند، مساوی می‌کنیم فحش می‌دهند، می‌بازیم هم فحش می‌دهند./خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: