سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶
کد خبر: ۳۱۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱
تعداد بازدید: ۳۱۴
برای تغییر دکوراسیون منزل لازم نیست هزینه های هنگفت بپردازید بلکه می توانید با ایده های خلاقانه خانه ای زیبا و شیک داشته باشید
تغییر خلاقانه دکوراسیون منزل با کم ترین هزینه

تیتر20 - گاهی محیط خانه برای ما خسته کننده و تکراری می شود و دوست داریم یک تغییر اساسی در آن ایجاد کنیم . در این گونه مواقع به یاد تغییر دکوراسیون خانه می افتیم اما به علت هزینه گزاف این تغییرات از آن صرفه نظر می کنیم .

اگر دوست دارید خانه ای متفاوت از روزهای قبل داشته باشید لازم نیست که هزینه فراوان برای این کار بپردازید بلکه می توانید با روش های که در این قسمت از دنیای مد نمناک برای شما آورده ایم ، بدون خرج کردن دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید و یک خانه شیک و زیبا داشته باشید.

تغییر دکوراسیون با اضافه کردن یک قالیچه

می توانید با پهن کردن یک قالیچه از کنف یا یک قالیچه پرزدار دکوراسیون خانه را بدون پرداخت هزینه اضافی مدرن و شیک کنید.

تغییر دکوراسیون خانه با رنگ کردن وسایل قدیمی

آیا وسایل منزلتان قدیمی و کهنه شده است و دیگر برایتان مثل سابق جذاب نیست؟ چاره کار اینجاست ، شما می توانید با رنگ کردن وسایل قدیمی تان آن ها را بهسازی و نو کنید و جلوه خاصی به منزلتان بخشید.

دیوارهای خانه را خلاقانه رنگ کنید

اگر دیوارهای منزلتان ساده و بدون رنگ است کارتان آسان تر است ، می توانید با رنگ زدن و کشیدن طرح های متفاوت روی دیوارها با پرداخت هزینه اندک یک تغییر اساسی در دکوراسیون منزلتان ایجاد کنید.

رنگ آمیزی درب نیز موجب تغییر دکوراسیون می شود

یکی از تغییرات اساسی در دکوراسیون رنگ کردن درب هاست این کار ایده ای ساده و سریع برای تغییر منزل شماست.برای تاثیر گذاری بیشتر توجه کنید که رنگ آمیزی دستگیره ها نیز بسیار مهم است.

برای تغییر دکوراسیون خانه چیدمان وسایل خانه را تغییر بدهید

جابه جا کردن مبلمان خانه می تواند به طور شگفت انگیزی تغییر ایجاد کنید. برای این کار لازم است یکی از وسایل خانه را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید سپس مبلمان را حول محور آن بچینید و یا وسایل دیگری از اتاق های دیگر بیاورید و اضافه کنید.

تغییر دکوراسیون با درخشش شومینه

برای تغییر دکوراسیون خانه لازم نیست حتما وسایل نو بخرید شما می توانید وسایل تان را رنگ کنید مثلا اگر از شومینه قدیمی تان خسته شده اید یک یا دو دست رنگ روشن شومینه را کاملا نو می سازد .

تغییر دکوراسیون با تاثیر گذاری پنجره ها

رنگ آمیزی چارچوب داخلی پنجره ها به منظره بیرون و روشنایی زیبای روز می افزاید اما باید دقت داشته باشید این رنگآمیزی از چارچوب در بیرون نزند.

تغییر دکوراسیون با رنگ کردن میز و دراور قدیمی

به جا تعویض میز یا دراور قدیمی تان آن ها را رنگ کنید و با این کار با صرف هزینه بسیار کم جلوه جدید و جذابی به دراور و میز خود ببخشید .

تغییر دکوراسیون منزل با عوض کردن پارچه کوسن ها

اگر هزینه تغییر پارچه های رو مبلی را ندارید می توانید کوسن هایتان را عوض کنید و با این کار ظاهر مبلمان و دکوراسیونتان را تغییر دهید.

تغییر دکوراسیون خانه با تعویض وسایل کوچک

راهکار دیگر برای یک تغییر دکوراسیون ارزان قیمت، تغییر جزئیات در خانه مانند تعویض دستگیره کابینت ها، دستگیره در اتاق ها و یا تعویض کلید پریزها است که می توانند تحولی چشمگیر در فضای خانه ایجاد کنند و خانه را شیک و زیبا کنند./نمناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: