چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
کد خبر: ۳۱۹۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: ۳۶۳۶
در روزی که استقلال با بدشانسی مواجه شد و در گروه مرگ رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت یک خبر خوب می‌تواند تا حدی هواداران این تیم را خوشحال کند.
تیتر20 - تیم فوتبال استقلال در سخت ترین گروه ممکن در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته و باید ببنیم شفر چه راهکاری را برای صعود به مرحله‌ی بعد اتخاذ خواهد کرد.

اما یک نکته‌ی امیدوار کننده برای استقلال وجود دارد و آن وضعیت بازیکنان تیمهای قدرتمند هم گروه با این تیم است.

چندی پیش بود که خبر مصدومیت عمرعبدالرحمن فوق‌ستاره‌ی تیم فوتبال الهلال منتشر شد و مشخص شد این بازیکن بهم مدت طولانی مصدوم خواهد بود و لیگ قهرمانان آسیا و جام ملتهای آسیا را از دست خواهد داد.

امروز صبح و پیش از آغاز قرعه کشی رقابتها خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه نام تائه هی ستاره‌ی کره‌ای الدوحیل از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شده و حدود 8 ماه دور از میادین خواهد بود.

این دو خبر از آن جهت برای استقلال می‌تواند خبر خوبی باشد که این دو بازیکن نقش محوری و کلیدی در ساماندهی حملات تیمهای الهلال و الدوحیل دارند و نبودشان قطعا در کیفیت این تیمها تاثیر گذار خواهد بود.

باید منتظر بنشینیم و ببینیم که سرنوشت این گروه به چه شکلی خواهد بود و آیا استقلال می‌تواند از گروه مرگ ، گروه زندگی بسازد یا خیر./ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: