چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹
کد خبر: ۳۲۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
تعداد بازدید: ۴۰۷۰
با اضافه شدن ترابی به جمع سرخپوشان؛
ستاره ملی‌پوش سایپا موفق شد بازهم به یک استقلال دیگر گل بزند تا نشان بدهد حذف استقلال از جام حذفی با گل او خیلی اتفاقی نبوده است.
تیتر20 - ستاره ملی‌پوش سایپا موفق شد بازهم به یک استقلال دیگر گل بزند تا نشان بدهد حذف استقلال از جام حذفی با گل او خیلی اتفاقی نبوده است.

ستاره ملی‌پوش سایپا موفق شد بازهم به یک استقلال دیگر گل بزند تا نشان بدهد حذف استقلال از جام حذفی با گل او خیلی هم اتفاقی نبوده است.

مهدی ترابی که روزهای پایانی حضورش در سایپا را با بازوبند کاپیتانی پشت سر می‌گذارد، به دنبال این است تا خاطرات خوشی از خود در جمع شاگردان علی دایی به جا بگذارد.

ترابی که در هفته‌های ابتدایی لیگ و با توجه به قرارداد با پرسپولیس به شدت تحت فشار قرار داشت، در ادامه موفق شد نمایش جالب توجهی به جا بگذارد و این روزها بار دیگر به ستاره تیم علی دایی تبدیل شده است.

اوج درخشش مهدی ترابی در دیدار جام حذفی و برابر استقلال بود که با حذف تیم وینفرد شفر و صعود نارنجی پوشان همراه شد. او دیروز در ترکیب تیمش برابر استقلال خوزستان بار دیگر با گلزنی خود تیمش را پیش انداخت ولی در ادامه سایپا گل خورد تا امتیازات را با استقلال خوزستان تقسیم کند،اما این بازیکن با این روند خود را به برانکو و البته کی روش به خوبی نشان داد و از طرفی هم خوشش می آید لقبی مانند شکارچی استقلال را به او بدهند./برنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: