چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۲
کد خبر: ۳۳۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: ۱۰۱۴
مدیرعامل گروه صنعتی آسیا ماسه ساز: صادرات می کنیم تا ارز آوری برای کشور داشته باشیم
گروه صنعتی آسیا ماسه ساز در دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان، بتن، عایق‌ها و ماشین آلات وابسته که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی در حال برگزاری است حضور پر رنگی دارد.
گروه صنعتی آسیا ماسه ساز با دست پر در دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت و سیمان حاضر شد

تیتر20 - بهنام فتحی مدیرعامل گروه صنعتی آسیا ماسه ساز در حاشیه این نمایشگاه در سخنانی اظهار داشت : این مجموعه بزرگترین تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات خردایش مصالح ،کارخانه تولید آسفالت و بچینگ پلانت است و بیش از 30 سال است که در زمینه تولید ماشین آلات و تجهیزات مرتبط به تولید ماشین آلات خردایش و دانه بندی ، آسفالت و بتن فعالیت داشته و با بکارگیری کارشناسان متعهد و متخصص توانسته ایم ماشین آلاتی مطابق با تکنولوژی روز دنیا تولید و علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور بخش عمده ای از محصولات خودرا به بیش از 25 کشور دنیا صادر نماییم.

وی افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبتنی بر حمایت و استفاده از تولید داخلی و به منظور پیشبرد  اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،برآنیم که به نحوی با صادرات محصولات خود ضمن جلوگیری از خروج ارز ضمن ارزآوری نقش بسزایی در چرخاندن چرخ صنعت کشور داشته باشیم. اما متاسفانه در شرایطی که اکنون کشور به صادرات و ارز حاصل از آن بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد شاهد آن هستیم که دستگاههای مسئول به صورت جدی از صادرکنندگان حمایت نمی کنند.

فتحی تصریح کرد: حمایت از صنعت و تولید ایرانی و همچنین حمایت از ورزش قهرمانی در کلیه سطوح از سیاست های مدیران این گروه صنعتی بوده است و به اخذ تندیس هایی چون مدیر نمونه جوان کشور، تولید کننده برتر کشور ، صادرکننده نمونه کشور در سالهای متمادی نائل شویم.

گروه صنعتی آسیا ماسه ساز با دست پر در دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت و سیمان حاضر شد

گروه صنعتی آسیا ماسه ساز در سال 1362 توسط آقای بهروز فتحی بنیان‌گذاری شد. این شرکت در زمره‌ی یکی از معتبرترین تولید‌کننده‌های تأسیسات کامل سنگ‌شکن، تأسیسات کامل بچینگ پلنت، و کارخانه‌های پخت آسفالت در ایران محسوب می‌شود. گروه صنعتی آسیا ماسه ساز با تلاش و کوشش فراوان توانست به عنوان صادرکننده‌ی خوش‌نام کشوری در سال 1393 نائل گردد. در سال‌های بعد، با تلاش تیم‌های متخصص شرکت صنعتی آسیا ماسه ساز، بازار این شرکت به کشورهای عراق، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، و ارمنستان گسترش یافت. 

گروه صنعتی آسیا ماسه ساز با دست پر در دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت و سیمان حاضر شد

لازم به ذکر است در نمایشگاه امسال، ­بیش از ۱۵۵ شرکت داخلی و خارجی از 23 تا 26 بهمن ماه97 آخرین دستاورد‌ها و محصولات خود را در این حوزه به نمایش گذاشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: