يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
کد خبر: ۳۳۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۵
تعداد بازدید: ۲۷۷۷
سروش رفیعی ستاره شماره 7 تیم برانکو است سروش رفیعی برخلاف لیگ شانزدهم نتوانست با پیراهن پرسپولیس، با خوشحالی ورزشگاه غدیر را ترک کند.
تیتر20 - عملکرد سروش رفیعی نشان می‌دهد این بازیکن با روز‌های اوج خود فاصله زیادی دارد. دامنه بازی های ضعیف SR7 تا بدان جا پیشرفته که موجب دلخوری برانکو ایوانکوویچ را فراهم کرده است نتیجه این بازی های ضعیف هم ذخیره نشین شدن رفیعی در دیدار برابر استقلال خوزستان بود. حالا هواداران این پرسپولیس را دارند که آیا رفیعی آنها را ناامید می کند؟!
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم استقلال خوزستان رفت که موفق شد با ۲ گل از سد این تیم بگذرد. یکی از غایبین بزرگ این بازی در ترکیب اصلی سرخپوشان سروش رفیعی بود. هافبک تیم پرسپولیس پس از بازگشت به این تیم هنوز نتوانسته عملکرد گذشته خود را تکرار کند و این در حالی است که هواداران از او انتظارات زیادی دارند. عملکرد نه‌چندان خوب هافبک پرسپولیس در بازی‌های ابتدایی نیم‌فصل دوم باعث شد این بازیکن در ترکیب ثابت تیمش قرار نگیرد و در اواخر نیمه دوم وارد زمین شود.

چیزی که در عملکرد این روز‌های سروش مشخص است، این بازیکن با روز‌های اوج خود فاصله زیادی دارد. به‌نظر می‌رسد رفیعی برای بازگشت به روز‌های خوب باید بیش از پیش تلاش کند تا خود را به فرم دلخواه هواداران و برانکو برساند. به این ترتیب باید منتظر ماند و دید در نهایت هافبک جدید سرخپوشان چه عملکردی از خود به جای می‌گذارد و آیا برانکو را مجبور استفاده از او در ترکیب ثابت تیمش خواهد کرد؟/پارس فوتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: