دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
کد خبر: ۳۴۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: ۱۶۴
پورسعید در مراسم رونمایی از تمبر بانک ایران زمین:
طی مراسمی با حضور مدیران ارشد بانک ایران زمین و اصحاب رسانه از تمبر این بانک رونمایی شد.
تیتر20- صبح امروز طی مراسمی با حضور مدیران ارشد بانک ایران زمین و اصحاب رسانه از تمبر این بانک رونمایی شد. 

در این مراسم عبدالمجید پورسعید، مدیرعامل بانک ایران زمین ضمن تاکید بر اهمیت حرکت بانک ها به سمت دیجیتالی شدن گفت: با وجود اینکه حرکت بانک های کشور به سمت دیجیتالی شدن آغاز شده است و گامهای مهمی نیز در این زمینه برداشته شده، اما با توجه به تغییر سریع تکنولوژی در سیستم بانکی دنیا، باید این گام ها سریع تر و بلند تر در شبکه بانکی کشور برداشته شوند.

وی با اشاره به دستاوردهای بانک ایران زمین در زمینه بانکداری دیجیتال افزود: بدیهی است که با توجه به تغییرات سریع تکنولوژی در نظام بانکی، خدمات به مشتریان متنوع‌تر می‌شود.بر این اساس بانک ایران زمین به عنوان یکی از بانک‌هایی که خود را با تکنولوژی‌های روز نظام بانکی سازگار کرده است، اولین بانکی بوده که به سمت دیجیتالی شدن گام برداشته است.

پورسعید در ادامه به رونمایی از تمبر بانک ایران زمین اشاره نموده و تاکید کرد: رونمایی از تمبر بانک ایران زمین نشانگر حرکت این بانک در راستای دستیابی به اهداف است و ما در برنامه خود تدارک دیده ایم که به یک بانک دیجیتالی تبدیل شویم. این در حالی است که ما اولین بانکی بودیم که برنامه ریزی برای تحول دیجیتالی در نظام بانکی را اعلام کرده و تلاش نموده ایم که خدمات خود را به مشتریان متنوع‌تر کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: جای خوشحالی است که بسیاری از بانکهای دیگر این تغییر رویکرد را جدی انگاشته و حرکت در این مسیر را آغاز نموده اند و برنامه ریزی هایی نیز برای خدمات متنوع شکل گرفته، بر این اساس ما نیز به زودی در پی ارائه خدمات جدید به مشتریان خواهیم بود. 

گفتنی است تمبر بانک ایران زمین به مناسبت سالروز تاسیس این بانک در 24 اسفند، صبح امروز طی مراسمی رونمایی شد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: