سه‌شنبه ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
کد خبر: ۳۴۴۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۶
تعداد بازدید: ۲۲۷۷
استقلال تهران در دقیقه ۸۷، از روی نقطه کرنر پس از سانتر پاتوسی به گل رسید که به اعتقاد زاهدی‌فر، این گل مردود اعلام شد. به بررسی نظرات کارشناسان داوری در خصوص گل مردودی استقلال مقابل سپاهان می پردازیم.
تیتر20 - استقلال تهران در دقیقه ۸۷، از روی نقطه کرنر پس از سانتر پاتوسی به گل رسید که به اعتقاد زاهدی‌فر، این گل مردود اعلام شد. به بررسی نظرات کارشناسان داوری در خصوص گل مردودی استقلال مقابل سپاهان می پردازیم.
در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال امروز «جمعه» به مصاف هم رفتند و در نهایت شاگردان شفر با یک گل حریف خود را شکست دادند.

علی خسروی پیشکسوت داوری کشورمان درباره صحنه گل مردود استقلال برابر سپاهان گفت:

گل استقلال سالم بود و در تصاویر تلویزیونی خطایی دیده نشد.

رسول فروغی گفت:

زاهدی‌فر  در نیمه اول به درستی دو کارت زرد نشان داد و تصمیم گرفت خطای شهباززاده روی دانشگر در دقیقه ۱۵ را با کارت زرد جریمه نکند. همچنین در صحنه گل علی کریمی که در دقیقه ۸۶ به ثمر رسید، این بازیکن پیش از رسیدن توپ مدافع سپاهان را هل داد که داور دید خوبی داشت و به درستی گل را مردود اعلام کرد.

حیدر سلیمانی درباره اشتباهات زاهدی‌فر گفت:

دقیقه ۷۵ ضربه آرنج پژمان منتظری به مدافع سپاهان از سوی زاهدی‌فر دیده نشد در صورتی که منتظری باید کارت زرد می‌گرفت.

محمد فنایی درباره قضاوت محمدحسین زاهدی‌فرد در دیدار سپاهان اصفهان – استقلال و صحنه گل مردود اعلام شده تیم استقلال در دقیقه ۸۷ اظهار داشت:

گل استقلال در این دقیقه کاملاً سالم بود و اصلاً حرفی نداشت. نمی‌دانم داور چرا این صحنه را خطا اعلام کرد. به‌هرحال در محوطه جریمه همیشه جزئیاتی وجود دارد، اما زننده گل استقلال روی ضربه کرنر هیچ مشکلی نداشت.

نوذر رودنیل گفت:

 در دقیقه ۸۶ مسابقه مهمترین صحنه بازی اتفاق افتاد که استقلال گل زد اما نمی‌دانم داور در این صحنه خطای چه چیزی را اعلام کرد زیرا گل استقلال در شرایط کاملاً درست به ثمر رسید./ورزش11
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: