سه‌شنبه ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
کد خبر: ۳۴۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۶
تعداد بازدید: ۲۴۶
سید جلال حسینی مدافع تیم پرسپولیس از هیات مدیره این باشگاه انتقاد کرد.

تیتر20 - سید جلال حسینی پس از پیروزی 3 بر 2 تیم پرسپولیس مقابل سایپا درباره صحبت‌های جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه این تیم متکی به فرد نیست و شایعاتی که درباره دیدار پرسپولیس و سایپا به وجود آمده بود، گفت:  متاسفانه خیلی از کمیته‌های اخلاق و داوری تحت تأثیر این حرف‌ها قرار گرفته‌اند و شما اگر نگاه کنید هیچ‌کدام از این کمیته‌ها هیچ عکس‌العملی به این حرف‌ها نشان نمی‌دهند ولی در مورد پرسپولیس هر کاری دلشان می‌خواهد می‌کنند. مشکل از هیئت مدیره ماست که صبح بازی و روز قبل از بازی به جای اینکه به بازیکنان روحیه بدهد، روحیه‌ را خراب می‌کند.

کاپیتان پرسپولیس عنوان کرد: مشکلات زیادی داریم. کارهایی که تیم‌های دیگر می‌کنند را نگاه کنید، این شرایطی است که برای ما درست کرده‌اند. امیدوارم هیئت مدیره کارش را به درستی انجام دهد و بچه‌ها را عصبی نکند.

وی در مورد اینکه مدتی است دستمزد برانکو ایوانکوویچ پرداخت نشده است، گفت: من نمی‌توانم به این مسائل ورود کنم،‌اما متاسفانه کارها و حرف‌هایی زده می‌شود که به تیم ما ضرر می‌زند. هیئت مدیره بیشتر در مورد تیم  خودمان منفی حرف می‌زند. بازیکنان ما هر 3 روز بازی می‌کنند، بعد می‌گویند چرا بعد از نتیجه‌ نگرفتن این حرف‌ها را می‌زنید. من الان هم که پیروز شده‌ایم می‌گویم تیم ما هر 3 روز یکبار بازی می‌کند و خسته است. تیم‌مان با سخت‌ترین شرایط و با 10 بازیکن نیم فصل اول را به پایان رساند، ولی هیچکس به این مسائل ورود نمی‌کند یا نمی‌خواهد ورود کند./ورزش11


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: