چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۹
کد خبر: ۳۵۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
تعداد بازدید: ۷۰۵
اپلیکیشن سوییچ خدمات هوشمند به فروشندگان و خریداران خودرو ارائه می دهد
از جمله مزایای اپلیکیشن سوییچ که به صورت تخصصی به خرید و فروش خودرو اختصاص دارد می توان به حذف واسطه‌ها، شفافیت قیمت‌ها و ایجاد توازن بین عرضه و تقاضا و کشف قیمت واقعی اشاره کرد.

سبک خرید و فروش خودرو تغییر می کند!


تیتر20 - میثم شفیق ،رئیس هیات مدیره اپلیکیشن هوشمند خرید و فروش خودرو سوییچ، در مراسم رونمایی از این اپلیکیشن در حاشیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس 2019 گفت: سامانه سوییچ، برای ارائه خدمات به فروشندگان و خریداران خودرو که فرصت کافی یا تخصص لازم برای طی کردن فرآیند پر پیچ و خم فروش یا خرید خودرو کارکرده و یا حتی نو را ندارند؛ طراحی شده ‌است.

وی درخصوص دلایل شکل‌ گیری این استارتاپ اظهار داشت: متاسفانه در فضای سنتی، معاملات خودرو همیشه به شکل شفاف و منصفانه اتفاق نمی‌افتند. علاوه بر این همواره خریداران و فروشندگان با مشکلات حقوقی و حتی مسائل امنیتی مربوط به معامله خودرو درگیر هستند.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران، نگرانی درباره پنهان کردن مشکلات فنی خودرو، مثل کارکرد واقعی خودرو، صحت و سلامت بدنه و ... است.

سبک خرید و فروش خودرو تغییر می کند!


شفیق با بیان اینکه علاوه بر موارد مذکور باید به فضای مبهم و غیرشفاف قیمت‌ گذاری در بازار خودرو هم اشاره کرد، افزود: متاسفانه به دلیل شرایط بازار حتی پلتفرم‌های موجود هم نتوانستند بازار آشفته خودرو را کنترل کنند و البته چنین رسالتی هم نداشتند.

رئیس هیات مدیره پلتفرم سوییچ، متذکر شد: برخورد با تاثیرات تمام این چالش‌ها ما را مصمم کرد تا راه ‌چاره‌ای برای امن شدن و آسان شدن فرآیند معامله خودرو برای هر دو طرف فروشنده و خریدار فراهم کنیم.

به اعتقاد شفیق، حذف واسطه‌ها موجب می‌شود علاوه بر کشف قیمت واقعی، از تلاطم و بحران در بازار خودرو که در ماه‌های اخیر با آن روبرو بودیم، جلوگیری شود.

سبک خرید و فروش خودرو تغییر می کند!

محمد مهدی کاشف مدیرعامل سوییچ نیز این سامانه هوشمند را راهکاری جامع و موثر برای حل مشکلات بازار خودرو دانست و گفت: حذف واسطه‌ها، شفافیت قیمت‌ها و ایجاد توازن بین عرضه و تقاضا و کشف قیمت واقعی از مزایای اصلی پلتفرم دیجیتال سوییچ است.

وی اظهار داشت: مهمترین دستاورد سوییچ، ایجاد یک بستر سالم و شفاف برای خریداران و فروشندگان نهایی است تا بدون حضور عوامل برهم زننده بازار در فضایی امن و کاملا شفاف معامله کنند.

کاشف، رسالت سوییچ را ارائه خدمات به همه کسانی دانست که فرصت و تخصص کافی برای خرید یا فروش خودرو ندارند و نیازمند حضور یک متخصص قابل اعتماد برای طی کردن تمام مراحل معامله خودرو در کنار خود هستند.

به گفته وی، سوییچ در مرحله اول خدمات خود را در شهر بزرگ تهران و خرید و فروش اتومبیل‌های متوسط به بالا (Middle High Range) که بیشتر محصول برندهای شناخته شده صنعت خودروسازی جهان هستند؛ متمرکز کرده است.

کاشف در پایان خاطرنشان کرد: اپلیکیشن سوییچ این امکان را به خریدار و فروشنده می‌دهد تا بتوانند قیمت خودرو را کاملا به صورت آنلاین به قیمت واقعی بازار که متاثر از نظام عرضه و تقاضاست؛ خریداری کرده یا بفروشد.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: