چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲
کد خبر: ۳۵۱۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
تعداد بازدید: ۷۴۰
اگر شما هم به فکر خرید مبلمان جدید برای منزل تان هستید بهتر است نکاتی را رعایت کنید تا از خرید خود لذت ببرید و رضایت کافی داشته باشید.
تیتر20 - مبلمان جزو وسایل اصلی منزل است که دکوراسیون پذیرایی و نشیمن را تشکیل میدهد، مبلمان علاوه بر زیبا و مدرن بودن باید راحت و استاندارد هم باشد. اگر قصد خرید مبل جدید دارید بهتر است نکاتی که در این بخش را رعایت کنید تا بعدا از خریدتان پشیمان نشوید.

- قبل از خرید مبلمان فضای نشیمن منزل تان را در نظر بگیرید و با توجه به آن دست به انتخاب بزنید، اگر نشیمن بزرگی دارید دست تان در انتخاب مبل باز است و میتوانید هر مدلی که دوست دارید انتخاب کنید اما اگر نشیمن تان کوچک است باید سراغ مبل های جمع و جور و ال شکل بروید.

- مبلمانی که انتخاب میکنید باید با سبک دکوراسیون منزل تان هماهنگی داشته باشد به این صورت که خانه مدرن مبلمانی مدرن میخواهد و خانه ای کلاسیک مبلمانی کلاسیک.


مبلمان متناسب با دکوراسیون منزل
- هنگام انتخاب روکش مبل بسیار دقت کنید، حتما ما هم مبلمان با روکش چرم سفید دوست دارید اما بهتر است بدانید مراقبت از آن دشوار است و اگر فرزند کوچک یا حیوان خانگی دارید نباید چنین روکشی برای مبلمان تان انتخاب کنید.

- رنگ مبلمان نیز نکته مهمی است که تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل دارد، از رنگ های جیغ و شاد نترسید و آن ها را امتحان کنید اما اگر نمیتوانید ریسک کنید میتوانید از رنگ های خنثی استفاده کنید./نمناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: