يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۲
کد خبر: ۳۵۳۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
تردد خودروی شاسی بلندی که با پوشش استتاری در یکی از خیابان های تهران در حال تردد و تست فنی بود توجه برخی از علاقمندان خودرو را به خود جلب کرد.
خودرو شاسی بلند جدید در خیابان های تهران

تیتر20 -  چند ماه است برخی شرکت های خودروساز بزرگ برای انجام تست های فنی و آزمایش های مختلف، پیش از رونمایی خودروها را با پوشش استتاری به خیابان ها می آورند. با توجه به سابقه حضور خودروهای استتار شده در ایران، تنها شرکت های «سایپا» و «ایران خودرو» مجوزهای استتار محصولات شان را دارند.

خودرو شاسی بلند جدید در خیابان های تهران

پیش از این خودرو، فودی لندفورت، سایپا رهام و پژو ۳۰۱ تولید داخل با پوشش استتاری در جاده های کشور دیده شده بودند و اکنون پس از چند هفته از شکار آخرین خودروی استتاری در جاده مخصوص کرج، نوبت به شاسی بلندی جدید رسیده است.

اگر به رینگ های خودرو دقت کنید، نشان های کمپانی سازنده جدا شده است. راننده این خودرو گفت که شرکت نمی خواهد جزییات خودروی جدیدش فاش شود و اکنون تنها به دلیل انجام برخی تست های فنی، نمونه های این خودرو وارد ایران شده است. با دقت به تصاویر نمای عقب خودرو، متوجه خواهید شد در هر دو سوی گلگیرهای عقب، درِ باک قرار دارد و بنابراین می توان نتیجه گرفت شرکت مورد نظر در حال بررسی و آزمایش یک خودروی هیبرید و PHEV در تهران است./عصربخار
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: